BEPER 40452 keramická parní žehlička na vlasy

Kód: BEP-40452
Neohodnoceno
Značka: Beper
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Parní žehlička na vlasy je ideální pro získání dokonale rovných a lesklých vlasů díky působení páry.  Žehlička je vybavena oscilujícími keramickými deskami a automatickým vypínáním za 60 minut.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ženy po celém světě se čím dál více sahají po novějším a inovativnějším způsobem narovnání vlasů a dosažení úžasných výsledků - po parní žehličce.

Mnoho žen si často klade otázku: "Opravdu fungují žehličky na páru?" Krátká odpověď je, že rozhodně ano! Ve skutečnosti nejen žehličky na páru dobře fungují, aby byly vlasy rovné a elegantní, ale při správném použití vlasy do jisté míry také chrání!

Proč si vybrat BEPER 40452 keramickou parní žehličku na vlasy ?

Stadardní žehličky používají suché teplo, toto suché teplo často nasává vlhkost z vlasu, zatímco se narovnává, což způsobuje poškození vlasu. Parní žehlička BEPER 40452 naopak napouští do vlasů teplou vlhkost, tpo znamená, že pára proniká do vlasových folikul a vlas zůstává hydratován, zatímco horké žehlící desky dělají svoji práci, kterou je vyrovnávání vlasů. Díky tomu předejdete vysušení vlasů a jejich krepatění, výsledkem je menší poškození a měkčí a lesklejší povrch vlasu. Určitě si ji zamilujete a nebude překvapení, že dáte nadobro sbohem běžné žehličce na vlasy!

Obecně řečeno, keramická parní žehlička na vlasy používá k vyrovnávání vlasů kombinaci vysokotlaké páry (generované vestavěnou vodní nádrží) a vyhřívaných desek, respektuje rovnováhu vlhkosti pramenů, a proto nepoškozuje vlasy jako klasická žehlička pro narovnání vlasů. Klíčovým faktorem ve stavu vlasů je hydratace, zdravé vlasy tvoří 97 % bílkovin a 3 % vody, ztráta přirozeného obsahu vody způsobí rozpad ve struktuře bílkovin a poté vede k tenčím, sušším a hrubším vlasům, to může vést k rozštěpení konců a lámání vlasů.

  • Parní žehlička na vlasy je ideální pro získání dokonale rovných a lesklých vlasů díky působení páry.
  • Žehlička je vybavena oscilujícími keramickými deskami.
  • Automatické vypínání po 60 minutách.
  • Automatické vypnutí po 60 minutách
  • Nastavení teploty: 180° - 230°
  • Příkon: 42 W
  • Otočný kabel
  • Poutko na zavěšení
  • Dávkovač pro doplnění vody

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehličky na vlasy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.5 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: