Plynový gril Blackstone 36" Griddle s víkem

Kód: BS-2151
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Blackstone
20 190 Kč 16 685,95 Kč bez DPH 20 190 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Venkovní grilovací plocha o které jste snili! Originální 36" griddle s víkem.

Čtyři nezávislé tepelné zóny umožňují maximální kontrolu při vaření jídla. Gril je vybaven dvěma sklopnými bočními policemi, které vám poskytnou extra prostor na přípravu při vaření. Zamilujete si také magnetický proužek jako držák na nářadí a držák na papírové ručníky. S tímto grilem budete mít vše na dosah, aby byl váš zážitek z grilování dokonalý.

  • 36” originální grilovací plotna s víkem
  • Piezo zapalování
  • Čtyři nezávisle řízené varné zóny s 60 000 BTU
  • Čtyři nerezové trubkové hořáky
  • Patentovaný systém zadního odvodu tuku
  • Stylové lakované víko s nerozovým kováním
  • Dvě sklopné boční police, magnetický proužek pro uchycení náčiní a držák papírových ručníků
  • 2 roky záruka

Co oceníte?

2080_28XLGriddle_LifeStyle_13 2080_28XLGriddlewithHood_LifeStyle_13 2080_28XLGriddlewithHood_LifeStyle_18
Držák papírových utěrek Magnetický držák příslušenství Patentovaný zadní odvod tuku

 

Jaký je rozdíl mezi grilem a griddle?

Největší rozdíl mezi grilem a griddle je varná plocha. Na rozdíl od grilovacího roštu, který nechává jídlo často vystaveno přímému plameni, je griddle hladký, rovný povrch, na kterém se vaří jídlo jako na obří pánev.

Běžné grilování na grilovacích roštech nad otevřeným plamenem je pro mnoho lidí nevyhovující. Jídlo se může přilepit, propadnout mřížkami a rychle se připálit, pokud nedáváte pozor. Ale griddle je mnohem shovívavější. Teplotu lze regulovat buď ztlumením ohřevu, nebo přesunem potravin do chladnější oblasti. Jídlo nespadne do ohně, protože na varné desce nejsou žádné mezery, kterými by mohlo propadnout. Správně ošetřený povrch griddle navíc umožňuje, aby jídlo ve většině případů klouzalo, aniž by se přilepilo.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynové grily
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 58.1 kg

Ošetření Blackstone griddle

Sestavení Blackstone 36"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Než se Blackstone stal značkou, které důvěřují tisíce lidí, měli zakladatelé vizi. Láska k jídlu, rodině, přátelům a přírodě dala vzniknout nápadu. S odhodláním k dokonalosti a kulinářské velikosti se tato vize stala v roce 2005 realitou.

Kdysi jsme snili o vytvoření nejlepších zážitků z vaření venku pro velké skupiny nebo rodiny. Po celá desetiletí jsme se spoléhali na grily a další zařízení, aby podpořily tento radostný okamžik, ale buďme upřímní, pokaždé se zdálo, že něco chybí. Když grilujeme venku, zbytek rodiny je stále zavřený v kuchyni a připravuje další jídla. Není to ideální zážitek. Chtěli jsme víc; chtěli jsme VŠE VAŘIT VENKU!

Proto vznikl griddle. Největší rozdíl mezi venkovním grilem a griddle je varná plocha. Na rozdíl od grilovacího roštu, který nechává jídlo často vystaveno přímému plameni, je griddle hladký, rovný povrch, na kterém se vaří jídlo jako na obří pánvi.

Produkty Blackstone jsou navrženy v USA pomocí nejnovějších technologií a inovací, ale my jsme více než jen další společnost zabývající se venkovním vařením. Naším hlavním zaměřením je navrhování kvalitních produktů, které přinášejí nejlepší výsledky.