Stolní elektrický gril Blackstone 17" Griddle

Kód: BS-8000
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Blackstone
10 790 Kč 8 917,36 Kč bez DPH 10 790 Kč / 1 ks
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Griddle Blackstone řady E jsou senzací mezi lidmi, kteří chtějí vařit doma nebo na cestách, aniž by museli používat plyn. Hladký nepřilnavý keramický titanový povrch grilovací desky umožňuje snadné vaření a čištění což z ní dělá jednu z nejkvalitnějších elektrických ploten!

  • Patentovaný systém odvodu tuku umožňuje rychlé a snadné čištění
  • Nádoba na mastnotu vhodná do myčky
  • Vybaven velkým digitálním LCD displejem a ovládacím kolečkem EZ-Touch
  • Nepřilnavý keramický povrch grilu s titanovým povrchem pro snadné vaření a čištění
  • 2 roky záruka

Jaký je rozdíl mezi grilem a griddle?

Největší rozdíl mezi grilem a griddle je varná plocha. Na rozdíl od grilovacího roštu, který nechává jídlo často vystaveno přímému plameni, je griddle hladký, rovný povrch, na kterém se vaří jídlo jako na obří pánev.

Běžné grilování na grilovacích roštech nad otevřeným plamenem je pro mnoho lidí nevyhovující. Jídlo se může přilepit, propadnout mřížkami a rychle se připálit, pokud nedáváte pozor. Ale griddle je mnohem shovívavější. Teplotu lze regulovat buď ztlumením ohřevu, nebo přesunem potravin do chladnější oblasti. Jídlo nespadne do ohně, protože na varné desce nejsou žádné mezery, kterými by mohlo propadnout. Správně ošetřený povrch griddle navíc umožňuje, aby jídlo ve většině případů klouzalo, aniž by se přilepilo.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Grilování
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 9.6 kg

Ošetření Blackstone griddle

Sestavení Blackstone 17"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Než se Blackstone stal značkou, které důvěřují tisíce lidí, měli zakladatelé vizi. Láska k jídlu, rodině, přátelům a přírodě dala vzniknout nápadu. S odhodláním k dokonalosti a kulinářské velikosti se tato vize stala v roce 2005 realitou.

Kdysi jsme snili o vytvoření nejlepších zážitků z vaření venku pro velké skupiny nebo rodiny. Po celá desetiletí jsme se spoléhali na grily a další zařízení, aby podpořily tento radostný okamžik, ale buďme upřímní, pokaždé se zdálo, že něco chybí. Když grilujeme venku, zbytek rodiny je stále zavřený v kuchyni a připravuje další jídla. Není to ideální zážitek. Chtěli jsme víc; chtěli jsme VŠE VAŘIT VENKU!

Proto vznikl griddle. Největší rozdíl mezi venkovním grilem a griddle je varná plocha. Na rozdíl od grilovacího roštu, který nechává jídlo často vystaveno přímému plameni, je griddle hladký, rovný povrch, na kterém se vaří jídlo jako na obří pánvi.

Produkty Blackstone jsou navrženy v USA pomocí nejnovějších technologií a inovací, ale my jsme více než jen další společnost zabývající se venkovním vařením. Naším hlavním zaměřením je navrhování kvalitních produktů, které přinášejí nejlepší výsledky.