Silk’n stylingový nástroj all-in-one SilkyAir Flex

Kód: SIL-SILKYAIRFLEX
Novinka Tip
Neohodnoceno
Značka: Silk'n
6 599 Kč 5 453,72 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silk'n SilkyAir Flex, stylingový nástroj vše v jednom

Univerzální nástroj pro úpravu vlasů, který potřebujete! Díky bezkartáčovému motoru a naší funkci flex se z výkonného vysoušeče vlasů stane univerzální stylingový nástroj. Stylujte své vlasy pomocí 4 různých teplot, rychle vysušte vlasy pomocí koncentrovaného proudu vzduchu a s 5 různými nástavci vytvořte jakýkoli účes.

  • Funkce Flex pro přeměnu vysoušeče vlasů na stylingový nástroj
  • 5 různých nástavců: 2x autowrap pro dokonalé lokny, objemový kartáč, lopatkový kartáč a koncentrátor.
  • Úprava vlasů díky silnému koncentrovanému proudu vzduchu (57 km/h)
  • 4 stupně teploty (39°C, 50°C, 70°C, 90°C) a 3 nastavení rychlosti
  • Včetně úložného pouzdra

Proměňte SilkyAir Flex ve svůj ideální nástroj 

Pouhým jedním kliknutím lze SilkyAir Flex snadno proměnit z výkonného vysoušeče vlasů ve všestranný stylingový nástroj. Díky výkonnému bezkartáčovému motoru se 110 000 otáčkami za minutu využívá tento nástroj koncentrovaný proud vzduchu, který může dosáhnout rychlosti až 57 km/h. Vlasy si tak můžete vysušit během okamžiku a upravit si je jakýmkoli způsobem.

Úprava vlasů bez poškození teplem 

Tento přístroj měří teplotu vzduchu 50krát za sekundu a automaticky ji upravuje, pokud vyhodnotí, že teplota příliš vysoká, takže poškození teplem je již minulostí.
Díky soustředěnému proudu vzduchu můžete k vysoušení a úpravě vlasů používat nižší teploty a přitom zachovat kvalitu vlasů.

Pojďme si udělat lokny - nástavec Autowrap 

S nástavcem Autowrap snadno získáte definované lokny. Náš inovativní proud vzduchu automaticky obtočí vaše vlasy kolem hlavně. Proud vzduchu je rozdělen rovnoměrně, takže vlasy jsou vysušeny přirozenějším způsobem a vytváří krásné lokny. Poté si lokny zafixujte pomocí funkce cool shot pro trvalejší výsledek. Součástí kulmy SilkyAir Flex jsou 2 nástavce pro vytvoření loken na pravé i levé straně.

Objem na celé čáře - objemový kartáč

Pomocí objemového kartáče můžete vytvořit účes jako ze salonu. Díky oválnému tvaru se můžete přiblížit ke kořínkům a získat objem, který jste hledali.

Jemné a hladké - pádlový kartáč 

Pádlový kartáč je ideální pro vysoušení a zároveň rozčesávání vlasů, které tak budou hladké a hedvábné během několika minut.

Precizní styling - koncentrátor 

Koncentrátor vytváří soustředěnější proud vzduchu pro rychlé vysoušení vlasů, což je ideální pro uhlazený vzhled. Anebo můžete snadno upravovat nebo vysoušet různé části, aniž byste vlasy rozčesávali. 

Dynamický LED displej a další skvělé funkce 

Vysoušeč SilkyAir Flex je vybaven dynamickým LED displejem, který vám zobrazí všechny potřebné informace. Tento přístroj má 4 teploty: 39 °C, 50 °C, 70 °C a 90 °C a 3 nastavení rychlosti, která se zobrazují na displeji. Zobrazí se na něm také funkce cool shot, kterou lze aktivovat stisknutím a podržením tlačítka teploty pro nastavení kadeří. 

Funkci zámku lze použít k zafixování nastavení během stylingu. Kromě toho vám displej ukáže, kdy je čas použít funkci vnitřního čištění.

Funkce vnitřního čištění 

Tento přístroj vás dokáže informovat o tom, kdy je třeba použít funkci vnitřního čištění, pokud se do přístroje nashromáždí příliš mnoho prachu. Pravidelným používáním této funkce si váš přístroj udrží nejoptimálnější kvalitu. Vnitřním čistěním se velkou silou vyfoukne prach, který se nashromáždil ve filtru, váš přístroj bude uvnitř opět čistý. Poté můžete jen snadno sejmout kryt filtru a zbavit se zbývajícího prachu ručně.

Paměťová funkce a volnost pohybu 

SilkyAir Flex má skvělé funkce, jako je paměťová funkce, která si zapamatuje poslední zvolenou úroveň teploty a nastavení rychlosti. Tento stylingový přístroj je také vybaven 3metrovým otočným kabelem poskytující větší volnost pohybu. V neposlední řadě obsahuje luxusní úložné pouzdro, které pojme váš nástroj i všechny nástavce.

Doplňkové parametry

Kategorie: Žehličky na vlasy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.969 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: