Silk'n sonický vibrační zubní kartáček Sonic Smile černý

Kód: SIL-SMILEBLACK
Neohodnoceno
Značka: Silk'n
2 999 Kč 2 478,51 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro mimořádně čistší a bělejší zuby použijte Silk"n SonicSmile. Tento inovativní ultrazvukový kartáček čistí zuby mnohem lépe než běžný ruční kartáček a je účinnější než většina ostatních elektrických kartáčků na trhu. Inteligentní funkce SonicSmile podporují dentální zdraví a hygienu. Účinně odstraňuje plak, činí dásně zdravější a zuby viditelně bělejší. Nyní můžete zažít dokonalou ústní hygienu s využitím nejnovější vyspělé technologie!

 • Sonický zubní kartáček pro čistější a bělejší zuby
 • Rychlé výsledky při použití po dobu nejméně 4 minut denně
 • 31 000 kmitů za minutu
 • 5 režimů čištění : White (bělení), Clean (čištění), Polish (leštění), Massage (masáž) a Study (studium, učení)
 • Časovač inteligentního intervalu
 • Lze použít až tři týdny na jedno nabití
 • Vodotěsné (IPX7): vhodné pro použití ve sprše a vaně
 • Indikátor nabíjení
 • Obsahuje indukční nabíječku a USB adaptér
 • Obsahuje dvě čistící hlavy
 • Vhodný i pro citlivé zuby, citlivé dásně, zanícené dásně, krvácející dásně, rovnátka, zubní výplně a všechny typy zubních implantátů 

 

ODSTRAŇOVÁNÍ PLAKU S MANUÁLNÍM ZUBNÍM KARTÁČKEM ?
Většina lidí pro čištění zubů používá běžný ruční kartáček na zuby. Věděli jste ale, že je pro mnoho z nás obtížné zuby čistit po dobu 2 minut, i když je to doporučeno zubními lékaři po celém světě? Mnoho lidí také čistí zuby příliš tvrdě, což může poškodit dásně. Kromě toho může ruční zubní kartáček provádět jen několik stovek pohybů za minutu, což je výrazně nižší počet než počet pohybů dosažených elektrickými kartáčky. Mnoho zubních lékařů doporučuje přechod na elektrické kartáčky jednoduše proto, že nabízí více výhod, jsou mnohem efektivnější v odstraňování plaku a nečistot. Zubní kartáčky SonicSmile mají design hlavy kartáčku stejný jako má ruční kartáček, proto pro Vás bude přechod mnohem jednodušší.

 

 

 

 ČIŠTĚNÍ ZUBŮ ELEKTRICKÝM ZUBNÍM KARTÁČKEM JE EFEKTIVNĚJŠÍ

Silk"n SonicSmile zajišťuje vynikající zdraví ústní dutiny. Je účinnější než ruční čištění, protože optimálně čistí prostor mezi zuby a podél dásní, proto jsou Vaše dásně zdravější a zuby čistější a bělejší (dle podstoupených testů a v případě, že SonicSmile používáte alespoň 4 minuty denně - 2 minuty ráno a 2 minuty večer).

SonicSmile produkuje 31 000 kmitavých tahů za minutu a odstraňuje tak podstatně více plaku než ruční zubní kartáček, což má za následek menší tvorbu zubního kamene. Vaše zuby budou už po prvním použití znatelně hladší, čistější a jasnější.

 

 


5 FUNKČNÍCH NASTAVENÍ


Silk"n SonicSmile má pět různých režimů čištění: White, Clean, Polish, Massage a Study.

 

Režim White je určen pro bělejší zuby a snížení skvrn.

Clean je nejvhodnějším režimem pro odstraňování plaku a je vhodné zejména pro citlivé zuby a dásně.

Režim Polish je určen pro leštění zubů.

Massage poskytne dásním jemnou masáž a zlepšuje zdraví dásní.

A konečně, můžete použít nastavení pro učení (Study), abyste si zvykli na elektrické čištění - vibrace zubního kartáčku se postupně zvýší ze slabých na silné během prvních 12 čištění s tímto kartáčkem.

Bez ohledu na to, které nastavení zvolíte, SonicSmile vždy slibuje dokonalé čištění zubů.

 

CHYTRÝ ČASOVAČ

Pro dosažení nejlepšího zážitku z čištění má Silk"n SonicSmile inteligentní intervalový časovač. Po každých 30 sekundách hlava automaticky indikuje, že se můžete přesunout na další kvadrant úst. Tato funkce vám pomůže vyčistit další část stejně důkladně jako předchozí a po stejnou dobu.

Po 2 minutách (době čištění doporučené zubními lékaři) se SonicSmile automaticky zastaví. Jednoduše tak víte, kdy je správné čištění hotovo.


AŽ 3 TÝDNY NA JEDNO NABITÍ
Většina elektrických zubních kartáčků nevydrží na jedno nabití dlouho, takže je musíte neustále nabíjet.

Silk"n SonicSmile je možné používat až 3 týdny na jedno nabití, pokud se používá dvakrát denně po dobu 2 minut. Díky tomu je můžete kartáček používat prakticky kdekoliv, doma i na cestách.

VODĚODOLNÝ
Většina elektrických zubních kartáčků není vhodná pro použití ve sprše nebo ve vaně. I zde Silk"n SonicSmile vyniká, tento kartáček byl vyroben podle standardu IPX7 a je proto zcela vodotěsný. To znamená, že se nemusíte starat o jeho použití ve sprše nebo ve vaně.

Tímto způsobem dokončíte svou každodenní čisticí proceduru ještě rychleji.

UKAZATEL NABÍJENÍ A INDUKČNÍ NABÍJECÍ STANICE
Silk"n SonicSmile má vestavěný indikátor nabíjení, takže se nikdy nemusíte bát, že Vám baterie náhodně vybije, když to zrovna nečekáte.

Když je čas nabít kartáček, indikátor začne blikat. SonicSmile pak můžete snadno nabíjet pomocí indukční nabíječky připojené k adaptéru USB (součást dodávky).

Vhodný i pro citlivé zuby, citlivé dásně, zanícené dásně, krvácející dásně, rovnátka, zubní výplně a všechny typy zubních implantátů.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Elektrické zubní kartáčky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.645 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: