Silk'n pulzní laserový epilátor SatinGlow (400.000 impulsů)

Kód: SIL-SATINGLOW
Neohodnoceno
Značka: Silk'n
10 999 Kč 9 090,08 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nebylo by hezké nosit sukni za slunečného dne, aniž byste se museli starat o odstranění chloupků na nohou? Díky Silk"n SatinGlow 400 000 to už není pouhým snem. Toto zařízení na odstraňování chloupků umožňuje dlouhodobé odstraňování chloupků, takže si hedvábně hladkou pokožku můžete užívat kdykoliv a kdekoliv.

 

Stejně jako ošetření IPL v salonu

  • Dlouhotrvající odstranění chloupků na těle s HPL™
  • 92% redukce chloupků po absolvování ošetření
  • Ergonomický design pro lepší uchopení
  • S vyměnitelnými cartridgemi pro 400 000 světelných pulsů
  • ošetřovací plocha 4 cm2
  • 5 energetických úrovní
  • Metoda pulzování a klouzání

 

Technologie HPL™ - klinicky ověřená a patentovaná
V salonech se IPL používá k dlouhodobému odstranění nežádoucích chloupků. Abyste je mohli na stejné bázi odstraňovat doma, vyvinula společnost Silk"n technologii HPL™ (Home Pulsed Light). Naše technologie je klinicky ověřená a doporučená předními dermatology jako bezpečná, snadná a efektivní.

Zařízení se snadno používá a má za následek až 92,3% redukci chloupků po šesti ošetřeních, přičemž mezi jednotlivými relacemi jsou dva týdny.

 

Zařízení na odstraňování chloupků s vyměnitelným systémem kazet

Zařízení na odstraňování chloupků Silk"n SatinGlow je schopné vyzařovat působivých 400 000 světelných pulsů a má velkou ošetřovací plochu 4 cm2. S tímto velkým počtem pulzů můžete provádět bezpočet ošetření celého těla. Skvělá věc na tomto zařízení na odstraňování chloupků je, že pracuje s doplňovacími kazetami, takže pokud a když vám dojdou pulsy a chcete pokračovat v léčbě, můžete si koupit pouze novou kazetu.


 

Jak to funguje?

Toto zařízení na odstraňování chloupků má 5 energetických úrovní. Můžete si vybrat mezi dvěma způsoby odstraňování chloupků:

  • Pulzující (pomalé, pulsní odstraňování chloupků, ideální pro menší oblasti)
  • Klouzání (rychlé odstraňování chloupků, ideální pro větší plochy).

Aby bylo zajištěno bezpečné odstranění chloupků po celou dobu, má Silk"n SatinGlow jedinečný bezpečnostní mechanismus, který chrání vaši pokožku: snímač barvy pleti. Tento senzor skenuje vaši pokožku během procesu odstraňování chloupků. Pokud je tón pleti příliš tmavý, senzor zabrání pulzování světla při vyšších energetických úrovních. Poté můžete použít nižší nastavení a pokračovat v relaci odstraňování chloupků. Podle barevného diagramu zjistěte, která z pěti úrovní energie je nejvhodnější pro vaši barvu pleti a vlasů.

 

Poznámka: SatinGlow není vhodný pro použití na obličeji. Chcete-li odstranit chloupky na obličeji, můžete si vybrat další zařízení pro odstraňování chloupků Silk’n, jako jsou Silk’n Jewel, Silk’n Glide, Silk’n Motion nebo Silk’n Infinity.

Bezplatná aplikace pro váš smartphone a tablet

Bezplatnou aplikaci Silk’n můžete použít k nastavení vlastního osobního léčebného plánu. Aplikace má funkci kalendáře, pomocí které můžete sledovat svá ošetření. Dokonce vám připomene, když je čas na vaši příští relaci :-)!

Balení obsahuje: 1x zařízení SatinGlow, 1x čisticí hadřík, 1x adaptér, 1x uživatelská příručka, 1x záruční brožura

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Epilátory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.46 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: