Silk'n pulzní laserový epilátor Jewel Luxx (200.000 impulsů)

Kód: SIL-JEWEL-LUXX
Neohodnoceno
Značka: Silk'n
5 499 Kč 4 544,63 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chcete-li odstranit nežádoucí chloupky z vašeho těla nebo obličeje, můžete si vybrat holení, epilaci nebo voskování. Ale chloupky odstraněné tímto způsobem mají tendenci dorůst poměrně rychle a vaše pokožka je často podrážděná. Objevte zcela nový přístup k odstranění chloupků: Silk'n Jewel. Zařízení používá pulzní světlo k odstranění nežádoucího ochlupení - bezbolestně a jednoduše.

Proč Silk'n Jewel?

  • Dlouhodobé odstranění chloupků klinicky prokázanou a patentovanou technologií HPL
  • Vestavěná technologie Glide: rychlejší odstranění chloupků díky automatizovaným světelným impulsům
  • Vhodný pro celé tělo a obličej
  • 200.000 světelnýcvh pulzů
  • 5 výkonnostních úrovních
  • Nastavitelná rychlost
  • Vestavěný Skin Colour senzor
  • Může být použito po opalování (při energetické úrovni 1)
  • Ošetřovaná plocha: 3 cm2
  • Aplikace Silk'n pro plánování léčby

Technologie HPL - klinicky ověřená a patentovaná

Technologie HPL (Home Puls Light) se používá k odstranění nežádoucího ochlupení již léta na celém světě. Tato technologie byla předmětem řady klinických studií a přední dermatologové ji označují jako bezpečný, jednoduchý a efektivní způsob, jak odstranit chloupky v pohodlí domova. Léčba je doporučena lékaři, klinicky osvědčená a patentovaná a byla schválen úřadem FDA Spojených států (Food and Drug Administration).

Novinka: Touch & Glide technologie pro rychlejší odstraňování chloupků

Silk'n Jewel má zcela odlišný design do obdobných zařízení na současném trhu. Má jen jedno tlačítko, které můžete použít k zapnutí přístroje nebo přepnout na jinou úroveň výkonu. To znamená, že již není nutné stisknout tlačítko pro spuštění impulsů - ošetření bude mnohem rychlejší a jednodušší. Při kontaktu s pokožkou Jewel automaticky vyzařuje světelný puls.

200.000 světelných pulzů pro léčbu své tělo a tvář

Se Silk'n Jewel se nemusíte starat o dodatečné náklady, díky 200.000 světelným pulsům bude fungovat velmi dlouhou dobu.

Pět úrovní výkonu a nastavitelná rychlost

Silk'n Jewel má pět nastavení pro energetické úrovně, z nichž nejnižší je úroveň 1. Tyto úrovně výkonu jsou spojeny s frekvencí záblesků HPL. Čím vyšší úroveň výkonu zvolíte, tím účinnější ošetření je. Pokud nastavíte Jewel na úrovni 1, přístroj vyšle jeden světelný impuls za sekundu. Tato úroveň je proto nejrychlejší. Je zároveň vhodná, pokud jste byli v poslední době na slunci. Pokud nastavíte přístroj na úroveň 5, je vysílán jeden světelný impuls každých 3.5 sekundy. Toto je nejúčinnější úroveň a vede k dosažení nejlepších výsledků.

Skin Colour senzor chrání pokožku

Naše kůže nemá stejnou barvu. Některé části našeho těla mají větší přirozenou pigmentaci než ostatní části, nebo jsou tmavší kvůli opalování. Silk'n Jewel má zabudovaný Skin Colour senzor, který skenuje vaši kůži. Je-li vaše pokožka příliš tmavá, přístroj nebude vydávat světelný puls při vyšších výkonových úrovních. V takovém případě můžete pokračovat v ošetřeních přepnutím na nižší hodnoty. Kromě toho má Silk'n Jewel bezpečnostní mechanismus, který automaticky chrání vaše oči. Přístroj vydá světelný záblesk pouze tehdy, pokud je jeho aplikátor v přímém kontaktu s pokožkou.

Nejlepších výsledků dosáhnou lidé se světlou barvou pleti a tmavými vlasy (černými, hnědými, kaštanovými, tmavě blond).

Uživatelé HPL™, jejichž pleť je přirozeně tmavá, mohou bez obav používat energetickou úroveň 1. Velmi tmavou pleť však ošetřit nelze. Doporučujeme proto, abyste si v tabulce barev pleti ověřili, zda lze vaši pleť ošetřit.

HPL™ nemusí být účinný na přirozeně blond, zrzavé nebo šedivé vlasy, protože tyto barvy vlasů obsahují méně pigmentů. Klinické studie nicméně prokázaly, že někteří uživatelé se světlejší barvou vlasů jsou přesto schopni dosáhnout uspokojivých výsledků.

Bezplatná aplikace pro chytrý telefon a tablet

Abyste si mohli naplánovat ošetření a nevynechali ani jeden chloupek, můžete je snadno sledovat ve svém kalendáři pomocí bezplatné aplikace Silk'n. Pomocí automatického upozornění nikdy nezmeškáte následné ošetření.

O Silk'n

Značka Silk´n je špička nejen v kvalitě, ale především v inovacích, kterými se proslavila po celém světe. Inovativní řešení pro krásu a zdraví jsou základem velkého úspěchu a jedinečná technologie IPL je chráněna patenty. Výsadní postavení, které značka Silk´n má, také potvrzuje fakt, že její technologie využívají pro své výrobky například Philips nebo Remington. Vysoká bezpečnost a účinnost je neustále sledována známým institutem Mayo Institute v USA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Epilátory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.004 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: