Silk'n pulzní laserový epilátor Infinity PRESTIGE (600.000 impulsů)

Kód: SIL-INFINITY-PRESTIGE
Neohodnoceno
Značka: Silk'n
11 999 Kč 9 916,53 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silk'n Infinity Prestige - revoluce v trvalé redukci chloupků

Už vás nebaví holení, depilace nebo epilace? Pak objevte Silk'n Infinity Prestige pro bezbolestnou a dlouhotrvající epilaci, která nedráždí vaši pokožku! Jedná se o vylepšenou verzi přístroje Silk'n Infinity, vyzařuje neuvěřitelných 600 000 světelných pulzů a vyznačuje se špičkovým designem. Díky tomuto přístroji na odstraňování chloupků můžete v pohodlí domova využívat výhod salónního ošetření IPL, které k odstranění chloupků taktéž využívá světlo.

Revoluční přístroj Infinity Prestige je vybaven nejnovější technologií, je vhodný pro domácí použití a lze jej použít na všechny odstíny pleti!

  • Dlouhotrvající odstranění chloupků na těle a obličeji pomocí eHPLTM.
  • Až 92% redukce chloupků po absolvování ošetřovacích sezení*.
  • Vhodné pro všechny odstíny pleti.
  • S 600 000 světelnými impulsy a Bluetooth počítadlem impulsů.
  • Pulzní a klouzavá metoda.

Odstraňování chloupků světlem.

Tradiční metody odstraňování chloupků, jako je holení, depilace a voskování, jsou bolestivé a často dráždí pokožku. A navíc chloupky mají tendenci poměrně rychle dorůstat. Silk'n Infinity Prestige však využívá světelnou energii k dosažení dlouhodobějšího výsledku. Tento typ ošetření IPL nabízejí také kosmetické salony, ale nyní jej můžete bezpečně provádět v pohodlí domova - aniž byste museli platit prémiové ceny!

Ošetření je zcela bezbolestné a nedráždí vaši pokožku. Zůstane vám krásná, nekonečně hladká pokožka!

Klinicky ověřeno

Silk'n Infinity Prestige bylo klinicky ověřeno. Nezávislý výzkum** prokázal, že tento přístroj na odstraňování chloupků lze bezpečně a účinně používat v běžném domácím prostředí. Přístroj se snadno používá a po šesti ošetřeních s dvoutýdenním odstupem mezi jednotlivými sezeními dochází k redukci chloupků až o 92,3 %*.

Přístroj Infinity Prestige doporučují také přední dermatologové.

* Na světlé pokožce s tmavými chloupky.
** Klinická studii (2015), kterou provedlo Tennessee Clinical Research Center (Nashville, USA).

Jak to funguje?

eHPL™ (enhanced Home Pulsed Light) představuje nejnovější technologii IPL v oblasti epilace. Jedná se o vylepšení předchozí a světově proslulé technologie HPL™ společnosti Silk'n, která kombinuje galvanickou a optickou energii. Spojením těchto dvou typů energie jsou chloupky odstraňovány účinněji; galvanická energie otevírá póry, takže světelné pulzy mohou optimálně zasáhnout vlasové folikuly u kořínků.

Přístroj Silk'n Infinity Prestige je schopen vydat 600 000 světelných pulzů a má víceúčelovou ošetřovací plochu 3 cm², takže se můžete těšit z nekonečně hladké pokožky.

Silk'n Infinity Prestige je náš první přístroj na odstraňování chloupků, který je vhodný pro všechny odstíny pleti, včetně těch nejtmavších.

Ošetření je však nejúčinnější na světlé pleti s tmavými odstíny. chloupky. Přístroj je bezpečný díky senzoru barvy pleti, který automaticky skenuje vaši pokožku: pokud je vaše pokožka příliš tmavá pro určité nastavení energie, senzor se rozsvítí a přestane vysílat světelné impulsy. Nahlédněte do barevné tabulky a zjistěte, který z pěti energetických stupňů je pro vaši pleť a barvu vlasů nejvhodnější.

Bezplatná aplikace pro chytrý telefon a tablet

Pomocí bezplatné aplikace Silk'n App si můžete nastavit svůj osobní plán ošetření.

Aplikace má funkci kalendáře, pomocí které můžete sledovat svá ošetření. Dokonce vám připomene, kdy je čas na další sezení! Můžete ji také spárovat se zařízením na odstraňování chloupků prostřednictvím Bluetooth a zjistit, kolik světelných pulzů zbývá.

Doplňkové parametry

Kategorie: Epilátory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.7 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: