Silk'n pulzní laserový epilátor Infinity Fast (600.000 impulsů)

Kód: SIL-INFINITY-FAST
Neohodnoceno
Značka: Silk'n
9 299 Kč 7 685,12 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silk'n Infinity Fast, to je ultra rychlá epilace těla a obličeje s eHPLTM

Nyní vám Silk'n Infinity Fast umožňuje trvale a rychleji redukovat nežádoucí chloupky. Už žádné návštěvy salonu, pouze bezbolestné ošetření a krásná a nekonečně hladká pokožka z pohodlí vašeho domova! Technologie nyní nabízí ještě rychlejší světelné pulzy, díky nimž se můžete v mžiku těšit z dlouhotrvajících výsledků. Přístroj Infinity Fast je vhodný pro všechny odstíny pleti a prostřednictvím aplikace Silk'n App si můžete vytvořit individuální program ošetření.

  • Dlouhotrvající odstranění chloupků na těle a v obličeji pomocí eHPLTM
  • Bliká téměř 2× rychleji*  
  • Až 92% redukce chloupků po absolvování ošetřovacích sezení*
  • Vhodné pro všechny odstíny pleti, včetně té nejtmavší
  • Pulzní a klouzavá metoda

Bliká téměř 2krát rychleji*

Odstraňte nežádoucí chloupky na těle a obličeji během okamžiku. Aktualizovaný přístroj Silk'n Infinity Fast nyní bliká téměř dvakrát rychleji* a dokáže vydat více než 120 světelných pulzů za minutu.

Klinicky ověřeno

Účinnost epilátoru Silk'n Infinity Fast byla klinicky prokázána. Nezávislý výzkum** prokázal, že tento přístroj na odstraňování chloupků lze bezpečně a účinně používat v běžném domácím prostředí. Ošetření se snadno aplikuje a po 6 ošetřeních jednou za čtrnáct dní vede k redukci chloupků až o 92,3 %**. Přístroj Infinity Fast je navíc doporučován předními dermatology. Aplikace je zcela bezbolestná a nezpůsobuje žádné podráždění.

Kombinace 2 technologií pro optimální výsledky

Technologie eHPLTM kombinuje 2 zdroje energie, galvanickou a optickou energii. Galvanická energie umožňuje Optické energii lépe proniknout do vlasového stvolu dočasným rozšířením kožních pórů. Vlasový stvol absorbuje světlo a deaktivuje vlasový folikul, čímž eliminuje růst chloupků.

Jedinečný: vhodný pro všechny odstíny pleti

Silk'n Infinity Fast je vhodný pro všechny barvy pleti, včetně nejtmavšího odstínu. Ošetření je však nejúčinnější na světlé pleti s tmavými chloupky. Bezpečné použití zajišťuje senzor barvy pleti, který automaticky skenuje vaši pokožku. Pokud je pleť pro určitou úroveň energie příliš tmavá, senzor se rozsvítí a nevydá světelný impuls. Podívejte se na barevnou tabulku a zjistěte, která z 5 úrovní energie je pro vaši pleť a barvu vlasů nejvhodnější.

Přizpůsobte si ošetření

Pomocí bezplatné aplikace Silk'n App je možné nastavit si osobní program ošetření. Aplikace obsahuje například funkci kalendáře, díky které můžete sledovat svá ošetření. Dokonce vás automaticky informuje, kdy je čas na další sezení. Kromě toho můžete přístroj Silk'n Infinity Fast připojit pomocí Bluetooth a zjistit, kolik zbývá světelných impulzů. 

* V porovnání se Silk'n Infinity 400K v energetické úrovni 1.
** Na světlé pleti s tmavými vlasy. Další informace o klinických studiích (HPL™ a eHPL™) prováděných Tennessee Clinical Research Center (Nashville, USA) naleznete na silkn.eu.


Doplňkové parametry

Kategorie: Epilátory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.45 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: