Silk'n pulzní laserový epilátor Infinity 400K (400.000 impulsů)

Kód: SIL-INFINITY-400K
Neohodnoceno
Značka: Silk'n
7 999 Kč 6 610,74 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

 Už vás nebaví holení, depilace nebo epilace?

Pak objevte Silk'n Infinity pro bezbolestnou a dlouhotrvající epilaci, která nedráždí vaši pokožku! Díky tomuto přístroji na odstraňování chloupků můžete v pohodlí domova využívat výhod salonního ošetření IPL, které k odstranění chloupků využívá světlo. Revoluční přístroj Infinity je vybaven nejnovější technologií, je vhodný pro domácí použití a lze jej použít na všechny odstíny pleti a všechny části těla, včetně obličeje!

  • Dlouhotrvající odstranění chloupků na těle a obličeji pomocí eHPLTM
  • Až 92% redukce chloupků po absolvování ošetřovacích sezení*
  • Vhodné pro všechny odstíny pleti 400 000 světelných impulsů
  • Ošetřovací plocha 3 cm²
  • Bluetooth počítadlo impulsů
  • Pulzní a klouzavá metoda
  • Klinicky ověřeno

Odstraňování chloupků světlem

Tradiční metody odstraňování chloupků, jako je holení, depilace a voskování, jsou bolestivé a často dráždí pokožku, navíc chloupky mají tendenci poměrně rychle dorůstat. Silk'n Infinity však využívá světelnou energii k dosažení dlouhodobějšího výsledku. Tento typ ošetření IPL nabízejí kosmetické salony, ale vy jej můžete bezpečně provádět v pohodlí domova - aniž byste museli platit prémiové ceny! Ošetření je zcela bezbolestné a nedráždí vaši pokožku. Zůstane vám krásná, nekonečně hladká pleť! Klinicky ověřeno Silk'n Infinity bylo klinicky ověřeno. Nezávislý výzkum* prokázal, že tento přístroj na odstraňování chloupků lze bezpečně a účinně používat v běžném domácím prostředí. Přístroj se snadno používá a po šesti ošetřeních s dvoutýdenním odstupem mezi jednotlivými sezeními dosahuje až 92,3%* redukce chloupků. Přístroj Infinity doporučují také přední dermatologové.

* Na světlé pokožce s tmavými chloupky. Klinická studie (2015), kterou provedlo Tennessee Clinical Research Center (Nashville, USA).

Jak funguje?

eHPL™ (enhanced Home Pulsed Light) představuje nejnovější technologii IPL v oblasti epilace. Jedná se o vylepšení předchozí a světově proslulé technologie HPL™ společnosti Silk'n, která kombinuje galvanickou a optickou energii. Spojením těchto dvou typů energie jsou chloupky odstraňovány účinněji; galvanická energie otevírá póry, takže světelné pulzy mohou optimálně zasáhnout vlasové folikuly u kořínků. Přístroj Silk'n Infinity je schopen vydat 400 000 světelných pulzů a má víceúčelovou ošetřovací plochu 3 cm², takže se můžete těšit z nekonečně hladké pokožky.

Podívejte se na video, kde uvidíte, jak funguje.

Unikátní, vhodný pro všechny odstíny pleti

Silk'n Infinity je náš vůbec první přístroj na odstraňování chloupků, který je vhodný pro všechny odstíny pleti, včetně těch nejtmavších. Ošetření je však nejúčinnější na světlé pleti s tmavými chloupky. Přístroj je bezpečný při používání díky senzoru barvy pleti, který automaticky skenuje vaši pleť: pokud je vaše pleť příliš tmavá pro určité nastavení energie, senzor se rozsvítí a přestane vysílat světelné impulsy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Epilátory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.48 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: