Silk’n automatická loknovací kulma na vlasy AutoTwist

Kód: SIL-AUTOTWIST
Neohodnoceno
Značka: Silk'n
3 199 Kč 2 643,80 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sníte o nádherných kadeřích nebo krásně vlnitých vlasech, ale nemáte čas si je natočit? Máme pro vás perfektní řešení! S naší profesionální a automatickou kulmou Silk"n AutoTwist vytvoříte dokonalé kudrlinky nebo vlny za okamžik.

 

  • Styling rychle a automaticky bez krepatění nebo poškození
  • Technologie 3D Smart Curling
  • Dlouhodobý výsledek pro všechny typy vlasů
  • 25 mm hlaveň s turmalínovým povlakem a chladnou špičkou
  • 4 stupně pro nastavení teploty: od 150 do 210 ° C
  • Automatické vypnutí po 30 minutách
  • Kabel 2 m
  • Zahřátí za 90 vteřin

Natočení vlasů nikdy nebylo tak snadné!

Natočení vlasů běžnou kulmou může být docela výzva, proto společnost Silk"n vyvinula Silk"n AutoTwist: automatickou kulmu pro vytváření krásných kadeří za okamžik! Díky technologii 3D Smart Curling se vaše vlasy automaticky otáčejí kolem keramického válce s turmalínovým potahem, aniž by byly krepaté nebo pokozené.

Automatická kulma s technologií 3D Smart Curling

Díky technologii 3D Smart Curling už nikdy nebudete mít špatný den! Tato jedinečná technologie pomáhá tvarovat kadeře, chrání vlasy a dodává jim vlhkost a lesk pro dlouhodobý výsledek pro všechny typy vlasů.

Tato technologie využívá automatickou rotaci, turmalín a ionty, takže můžete okamžitě vytvořit dokonalé zvlnění. Funkce automatického otáčení automaticky otáčí vaše vlasy v kulmě. Vlasy se poté postupně zahřívají ze všech stran, aby vytvořily dokonalé kadeře nebo krásné vlnité vlasy. Ultrajemný vnitřní válec kulmy potažený turmalínem zabraňuje zachycení, zamotání nebo poškození vašich vlasů teplem. Iontová technologie zabraňuje tomu, aby se vaše vlasy staly statickými uvolňováním negativních iontů, takže i ty nejsušší nebo poškozené vlasy zůstanou bez krepatění a vypadají nádherně leskle. Vlasům vlastní přírodní oleje jsou chráněny utěsněním vlhkosti uvnitř vlasu a uzavřením vlasových folikulů.

Vytváření lesklých kadeří bez kadeří nebylo nikdy tak snadné! Dokonalý zážitek ze zvlnění

Automatická kulma Silk"n AutoTwist má několik uživatelsky přívětivých funkcí. Má například 4 různé stupně pro nastavení teploty od 150 do 210 ° C, takže můžete vždy použít správnou teplotu pro svůj typ vlasů, bez ohledu na to, zda máte tenké, slabé nebo silné vlasy. Automatická kulma může dosáhnout teploty 150 ° C za pouhých 90 sekund a 210 ° C za 4-5 minut. Automatická kulma může vlnit ve 2 různých směrech (vlevo nebo vpravo), takže si můžete vlasy natočit dovnitř nebo ven, časovač Curl Ready vám také dá vědět, kdy je vaše vlna hotová.

Chcete získat okouzlující hollywoodský vzhled nebo uvolněný plážový vzhled ? Nic není problém.

Bezpečnost především

Silk"n AutoTwist má několik bezpečnostních prvků, takže se nemusíte bát, že se vám vlasy zamotají nebo spálí. Otevřený design znamená, že při úpravě vlasů máte vždy kontrolu. Mimořádně hladký válec s turmalínovým potahem také zajistí, že se vaše vlasy kolem něj budou hladce otáčet. A díky časovači se vaše vlasy nikdy nespálí.

Inteligentní tepelně izolační funkce poskytuje další bezpečnost. Dvouplášťové pouzdro zajišťuje, že kulma udržuje ideální teplotu a nabízí další ochranu. Pouzdro také zůstává chladné, takže se při jeho používání nespálíte. Totéž platí pro chladnou špičku na konci hlavně, kterou můžete použít k udržení kulmy při tvarování vlasů.

A konečně funkce automatického vypnutí po 30 minutách automaticky vypne kulmu, aby byla zajištěna bezpečnost zařízení a uživatele.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kulmy na vlasy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.782 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: