Silk'n VacuPedi odstraňovač ztvrdlé kůže s odsáváním

Kód: SIL-VACUPEDI
Neohodnoceno
Značka: Silk'n
1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elektrický odstraňovač ztvrdlé kůže a mozolů s vakuovým systémem Silk'n VacuPedi.

Užijte si perfektně upravená jemná chodidla během několika sekund se Silk’n VacuPedi, s tímto inteligentním odstraňovačem ztvrdlé kůže a mozolů, který pracuje s rotujícími brusnými kotouči a s vestavěným vakuovým systémem.

Snadný a bezproblémový způsob odstranění ztvrdlé kůže a mozolů a hlavně bez nepořádku !

  • Bezpečně, snadno a bezbolestně odstraňuje ztvrdlou kůži a mozoly
  • Vakuový systém okamžitě odsaje uvolněnou kůži
  • Měkké a hladké nohy během několika sekund
  • Dobíjecí (lze jej na jedno nabití používat až 110 minut)
  • 2 nastavení rychlosti

Silk'n VacuPedi má rotující brusný kotouč, který velmi rychle, efektivně a bezpečně odstraní mozoly a suchou ztvrdlou pokožku z nohou. Vakuový systém účinně vysává všechny obroušené šupinky odumřelé kůže, čímž činí ošetření velice hygienickým, už žádné znečištění okolních ploch a poletování vloček kůže ve vzduchu.

banner-image

Užijte si nádherně měkké nohy během několika sekund!

1550 otáček za minutu.

2 stupně pro nastavení rychlosti - nízkou (1350 otáček) a vysokou (1550 otáček). Zařízení je bezbolestné a snadno použitelné, s jeho použitím nebylo odstranění mozolů nikdy jednodušší. Díky svému ergonomickému designu je přístroj bezbolestný a snadno se používá. Odstraňování mozolů nebylo nikdy jednodušší. Je dobíjecí, takže nejsou potřeba žádné baterie, na jedno plné nabití jej lze používat až 110 minut! VacuPedi dobíjíte prostřednictvím počítače nebo zásuvky pomocí přiloženého kabelu USB a síťového adaptéru USB.

Můžete se tak vždy spolehnout, že máte k dispozici výkonné zařízení, které se o vaše nohy postará bez námahy v každé situaci.

banner-image

Včetně 3 brusných kotoučů (jemný, střední, hrubý) a 3 filtrů, které lze pravidleně mýt

Brusné kotouče zjemňují a vyhlazují pokožku. Stačí k přístroji připojit jeden z brusných kotoučů a nechat přístroj kouzlit. Můžete si vybrat mezi jemným, středním a hrubým. Filtr zachycuje odumřelé šupinky kůže. Tento filtr můžete pravidelně umývat a vyměňovat.

Nové filtry a brusné kotouče jsou k dostání samostatně.

Součástí balení: 1 x přístroj Vacupedi, 3 x brusné kotouče (jemný, střední hrubý), 3 x filtr, 1 x ochranné víčko, 1 x USB kabel, 1 x adaptér, 1 x čistící kartáček, 1 x návod

 

 

Nejčastější dotazy

Co je Silk'n VacuPedi?

Silk'n VacuPedi je elektrický odstraňovač ztvrdlé kůže a mozolů se zabudovaným vakuovým systémem. Během několika sekund odstraní mozoly a ztvrdlou kůži na chodidlech a zároveň do přístroje nasaje odumřelé kožní buňky.

Proč bych měl používat elektrický odstraňovač mozolů?

Protože je mnohem bezpečnější než kovové škrabky a účinnější než pemza. Kovové škrabky mohou bolestivě pořezat a poranit vaši pokožku.

Jaký je rozdíl mezi Silk'n VacuPedi a jinými odstraňovači mozolů?

Existuje několik důležitých rozdílů. Za prvé, Silk'n VacuPedi pracuje s inteligentním vestavěným vakuovým systémem, který zajišťuje hygienické ošetření bez nepořádku. Odstraňuje mozoly a zároveň odsává odumřelé kožní buňky a prach do prachové komory přístroje. Během několika sekund budete mít hotovo a vaše "místo činu" se nezašpiní -  žádné znečištění okolních ploch a poletování vloček kůže ve vzduchu.

Za druhé, VacuPedi pracuje s rotujícími brusnými kotouči namísto válečků, tyto kotouče účinně odstraňují mozoly a ztvrdlou kůži stejně jako v lázních nebo salonu.

A konečně, VacuPedi nepracuje se samostatnými bateriemi (které v průběhu času ztrácejí energii, čímž se přístroj oslabuje), přístroj lze dobíjet pomocí kabelu USB a síťového adaptéru USB. Díky tomu je VacuPedi výkonný přístroj, který můžete používat opakovaně, aniž byste se museli obávat o kapacitu energie, a tím i o jeho výkon. Po úplném nabití přístroje můžete VacuPedi používat až 110 minut.

Jak funguje?

Než začnete, ujistěte se, že jsou vaše nohy čisté a suché. Poté jednoduše vložte filtr do přístroje Silk'n VacuPedi a na hlavici nasaďte požadovaný brusný kotouč (jemný, střední nebo hrubý). Zapněte přístroj a přidržte jej u chodidla. Jemně pohybujte přístrojem po zrohovatělé a silné kůži (pohybem dopředu, dozadu a/nebo do stran) po dobu několika sekund. Po skončení ošetření opláchněte pokožku vodou nebo použijte vlhký ručník k odstranění odumřelých kožních buněk.

Jak mám přístroj vyčistit?

Vyjměte přiložený brusný kotouč, upevňovací kroužek a filtr. Hlavní část zařízení očistěte vlhkým hadříkem a otřete jej zcela do sucha suchým hadříkem. K vyčištění prachové komory a brusných kotoučů použijte čisticí kartáček (součást dodávky). Filtr, upevňovací kroužek a kryt můžete vyčistit pod tekoucí vodou. Upevňovací kroužek a kryt otřete do sucha suchým hadříkem a filtr nechte důkladně vyschnout.

Výsledky

Doplňkové parametry

Kategorie: Manikúra a pedikúra
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.266 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: