Silk'n pulzní laserový epilátor Motion (350000 impulsů)

Kód: SIL-MOTION
Neohodnoceno
Značka: Silk'n
7 999 Kč 6 610,74 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silk´n pulzní laserový epilátor Motion (350000 impulsů) je určen pro odstranění nežádoucího ochlupení. Laserová metoda odstraňování chloupků je velmi snadná, bezbolestná a rychlá. Umožňuje provedení dlouhodobého stabilního snížení počtu chloupků znovu rostoucích po léčebném režimu.

Chcete-li odstranit nežádoucí chloupky z vašeho těla nebo obličeje, můžete si vybrat holení, epilaci nebo voskování. Ale chloupky odstraněné tímto způsobem mají tendenci dorůst poměrně rychle a vaše pokožka je často podrážděná. Objevte zcela nový přístup k odstranění chloupků: Silk'n Motion.

Proč Silk'n Motion?

 • Dlouhodobé odstranění chloupků klinicky prokázanou a patentovanou technologií HPL
 • Vestavěná technologie Touch&Glide: rychlejší odstranění chloupků díky automatizovaným světelným impulsům
 • Vhodný pro celé tělo a obličej
 • Se třemi čidly pro barvu, dotyk a pohyb
 • Bezpečné pro všechny barvy pleti, včetně tmavších odstínů a téměř všech barev vlasů
 • Systém automatické úpravy energie: vynikající bezpečnost pro tmavší tóny pleti
 • Ergonomicky tvarovaná rukojeť pro lepší uchopení
 • 350 000 světelných impulzů
 • 5 úrovní energie
 • Nastavitelná rychlost
 • Může být použito po opalování (při energetické úrovni 1)
 • Ošetřovaná plocha: 3 cm2
 • Aplikace Silk'n pro plánování léčby

Technologie HPL - klinicky ověřená a patentovaná

Technologie HPL (Home Puls Light) se používá k odstranění nežádoucího ochlupení již léta - na celém světě. Tato technologie byla předmětem řady klinických studií a přední dermatologové ji označují jako bezpečný, jednoduchý a efektivní způsob, jak odstranit chloupky v domácnosti. Léčba je doporučena lékaři, klinicky osvědčená a patentovaná a byla schválen úřadem FDA Spojených států (Food and Drug Administration).

Novinka: Touch & Glide technologie pro rychlejší odstraňování chloupků

Silk'n Motion má zcela odlišný design do obdobných zařízení na současném trhu. Má jen jedno tlačítko, které můžete použít k zapnutí přístroje nebo přepnout na jinou úroveň výkonu. To znamená, že již není nutné stisknout tlačítko pro spuštění impulsů - ošetření bude mnohem rychlejší a jednodušší. Při kontaktu s pokožkou Jewel automaticky vyzařuje světelný puls.

350.000 světelných pulzů pro léčbu své tělo a tvář

Se Silk'n Motion se nemusíte starat o dodatečné náklady, díky 350.000 světelným pulsům bude fungovat velmi dlouhou dobu.

Pět úrovní výkonu a nastavitelná rychlost

Silk'n Motion má pět nastavení napájení, z nichž nejnižší je úroveň 1. Tyto úrovně výkonu jsou spojeny s frekvencí záblesků HPL. Čím vyšší úroveň výkonu zvolíte, tím účinnější ošetření je. Pokud nastavíte Jewel na úrovni 1, přístroj vyšle jeden světelný impuls za sekundu. Tato úroveň je proto nejrychlejší. Je zároveň vhodná, pokud jste byli v poslední době na slunci. Pokud nastavíte přístroj na úroveň 5, je vysílán jeden světelný impuls každých 3.5 sekundy. Toto je nejúčinnější úroveň a vede k dosažení nejlepších výsledků.

Skin Colour senzor chrání pokožku

Naše kůže nemá stejnou barvu. Některé části našeho těla mají větší přirozenou pigmentaci než ostatní části, nebo jsou tmavší kvůli opalování. Silk'n Jewel má zabudovaný Skin Colour senzor, který skenuje vaši kůži. Je-li vaše pokožka příliš tmavý, přístroj nebude vydávat světelný puls při vyšších výkonových úrovních. V takovém případě můžete pokračovat v ošetřeních přepnutím na nižší hodnoty. Kromě toho má Silk'n Jewel bezpečnostní mechanismus, který automaticky chrání vaše oči. Přístroj vydá světelný záblesk pouze tehdy, pokud je jeho aplikátor v přímém kontaktu s pokožkou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Epilátory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.21 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: