Silk'n pulzní laserový epilátor Glide Xpress (300.000 impulsů)

Kód: SIL-GLIDE-XPRESS
Neohodnoceno
Značka: Silk'n
5 999 Kč 4 957,85 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Silk'n Glide Xpress 300.000 umožňuje odstranit nežádoucí chloupky natrvalo téměř v okamžiku. Výzkum prokázal, že Silk'n Glide Xpress odstraňuje chloupky téměř dvakrát rychleji než předchozí zařízení Glide. Jedná se o inovativní průlom v odstraňování chloupků, která dělá z Glide Xpress nejrychlejší HPL eepilační zařízení na trhu. Nyní je možné odstranit nežádoucí chloupky z celého tělo za méně než 20 minut, bez bolesti, bez podráždění a bez starostí. S touto technologickou novinkou máte před ostatními zařízeními náskok!

 • Patentovaná a klinicky prokázaná technologie HPL umožňuje trvalé odstranění chloupků
 • Nejrychlejší HPL epilační zařízení na trhu (údaj k únoru 2015)
 • Ošetření celého těla za méně než 20 minut
 • Nastavitelná rychlost: od 1 pulsu každou sekundu až po 1 puls každé 2 sekundy
 • Až 92% snížení v růstu chloupků po dokončení ošetření
 • Plánovač ošetření s inteligentní Silk'n mobilní aplikací
 • Vhodné pro ošetření obličeje a celého těla
 • Pět nastavení energie záblesku
 • Vhodné i pro tmavší pleti
 • Může být použit po opalování (nastavení energie 1)
 • Ošetřovaná plocha jedním impulsem 3 cm2
 • Deluxe pouzdro součástí

Depilace nežádoucích chloupků pomocí průlomové technologie HPL, se kterou pracuje Silk´n Glide nabízí až 300 000 pulsů na ploše o velikosti 3 cm2. Tato technologie je právě tím perfektním nástrojem pro ošetření citlivých částí těla! Kromě toho je možnost nastavit rychlost v rozmezí od 1 impulsu za sekundu až po 1 impuls za 3,5 sekundy, v závislosti na množství energie.

Silk'n Glide: malý a lehký
Průlomová technologie HPL™ (Home Pulsed Light) je vyvinutá pro šetrnější odstranění chloupků. Nyní je Silk'n Glide v menším a lehčím provedení, takže si ho můžete vzít s sebou kamkoli. Až 300 000 pulsů!

HPL™ technologie
HPL™ technologie v Silk'n Glide přináší vyšší bezpečnost díky nižší energetické úrovni. HPL™ technologií je možné dosáhnout dlouhodobého efektu odstranění chloupků za zlomek úrovně energie používané v jiných světelných zařízení založených na odstranění chloupků. Nízká úroveň energie použitá v Glide snižuje riziko poškození nebo komplikací, a přispívá k celkové bezpečnosti.

Doporučeno lékaři
Silk'n Glide je zařízení pro domácí zařízení k trvalému odstranění chloupků, které je založené na bázi světla. Silk'n Glide slouží k odstranění nežádoucího ochlupení. Ideální plochy těla pro použití Silk'n Glide jsou podpaží, třísla, ruce, nohy, obličej, záda, ramena a hrudník. Glide nabízí 5 úrovní energie z 1 (nejnižší) až 5 (nejvyšší). Silk'n Glide má certifikát FDA v USA a byl testován horními dermatology a plastickými chirurgy, kteří došli závěru, že Glide může být použit bezpečně, snadno a efektivně v běžném domácím prostředí.

Plánovač ošetření v inteligentní Silk'n mobilní aplikací

Nyní už nezapomenete na další ošetření. Silk'n splikace pohodlně naplánuje vaše příští ošetření chloupků v digitálním plánovači a automaticky vám připomene, až bude čas použít Glide Xpress 300.000 znovu.
Aplikace sleduje léčbu epilace a zobrazuje informace o stavu a postupu ošetření - například jaké bylo vaše nastavení energie v zadaných oblastech ošetření. Pohodlné a multifunkční!

Android Apple

epilace se silk´n glideVhodné i pro tmavší typy pleti
Odstranění chloupků technologií na bázi světla není vhodné na přirozeně tmavou pleť nebo opálenou pokožku. Nicméně Silk'n Glide funguje v mnohem nižších energetických hladinách než jiné přístroje, takže je vhodný pro léčení širšího spektra odstínů pleti, včetně těch tmavších. Dnes je jedinou výjimkou pouze nejtmavší odstín pleti, který není dobré ošetřovat pomocí Silk'n Glide.

Povrchová úprava přístroje
Ošetřující plocha o velikosti 3 cm2 poskytuje světlo, které je zapuštěné uvnitř přístroje. Díky tomu Glide chrání kůži tím, že zamezuje přímému kontaktu mezi povrchovou úpravou přístroje a kůží.

Silk'n Glide a bezpečnost
U Silk'n Glide je bezpečnost na prvním místě. Nepoužívejte Silk'n Glide na velmi tmavou pokožku. Silk'n Glide je dodáván s vestavěným čidlem barvy kůže, který je určen k měření pleti aplikovaného povrchu, a umožňuje použití pouze na vhodných odstínech pleti. Tato jedinečná bezpečnostní funkce Vás nenechá používat přístroj na místech, kde je kůže příliš tmavá, nebo hodně opálená.
Silk'n Glide má vestavěnou bezpečnostní funkci pro ochranu očí. Je navržena tak, aby se světelné pulsy emitovali pouze ve chvíli, kdy je přístroj v kontaktu s pokožkou.

Pulsování a klouzání
Impulsy jsou nejlepší technikou při práci s vyššími energetickými hladinami, neboť umožňují lepší kontrolu pokrytí kůže. Při ošetřování by měly být impulsy aplikovány v řadách, kdy byste měli začít na jednom konci každé řady, jet na druhý konec a poté od začátku. Tento způsob je doporučený proto, abyste neošetřovali jednu oblast dvakrát.
Klouzání je nejlepší způsob jak pracovat při nižších energetických hladinách a zároveň jak dosáhnout rychlého a účinného ošetření. Při použití přístroje nasměrujte nepřetržitě pulzní spínač dolů a plynule pohybujte přístrojem po ošetřované oblasti. V nižších energetických hladinách je rychlost 1 impuls za 1 - 1,5 sekundy a zajišťuje tím nonstop sekvenci záblesků.

aplikace epilátoru silk´n glideSun Exposure
Nejnižší energetická hladina Silk'n Glide (1) je určena především pro bezpečné použití i po opalování. Po vystavení slunečnímu záření můžete používat Silk'n Glide, ale pouze na nejnižší energetické úrovni. Chcete-li chránit nedávno ošetřenou pokožku proti slunci, ujistěte se, že důkladně aplikujete opalovací krém s ochranným faktorem SPF 30 (nebo vyšším) po dobu dvou týdnů po každém ošetření chloupků.

Energetická úroveň
Energetická úroveň určuje intenzitu světelných pulzů dodaných na kůži. Glide nabízí pět úrovní energie od 1 (nejnižší) až po 5 (nejvyšší), které jsou zobrazeny pomocí energetického indikátoru. Nastavení energetické úrovně určuje počet světelných impulsů, které bude přístroj produkovat.

 • energetická úroveň 1 - 1 puls každou 1 sekundu
 • energetická úroveň 2 - 1 puls každých 1,5 sekundy
 • energetická úroveň 3 - 1 impuls za 2,3 sekundy
 • energetická úroveň 4 - 1 impuls za 3 sekundy
 • energetická úroveň 5 - 1 impuls za 3,4 sekundy

Jak to celé funguje?

Laserový proces a depilace na bázi světla je velmi dobře známá a zavedená technologie. Bylo dokázáno 15ti-letou klinickou praxí po celé světě, že se jedná o efektivní způsob, jak dosáhnout dlouhodobého odstranění chloupků

schéma fungování silk´n glide

Krok 1: Před léčbou pomocí HPL: Zdravé vlasové folikuly s normálním růstem vlasů.
Krok 2: Během HPL impulsu pro odstranění chloupků: Světelná energie v kombinaci s akustickým efektem je selektivně absorbována ve vlasu a zakáže jeho růst.
Krok 3: Ihned po HPL impulsu: Vlasové folikuly absorbují energii, zatímco okolní tkáň zůstává při normální teplotě a je dosaženo trvalé depilace.

Depilace založená na světle, HPL technologie
Technologie odstraňování chloupků na bázi světla je založena na teorii selektivní fototermolýzy. V tomto procesu je použitá optická energie, která zabrání růstu chloupků. Aby bylo dosaženo tohoto tepelného efektu u vlasů, je třeba, aby se selektivně absorbovala tepelná energie a přeměnila se v teplo. Tato selektivita je dosažena tím, že pigment vlasu absorbuje v okolí tkáně vysokou optickou energii, zatímco epidermis a jeho okolní tkáň je aktivně chlazena (chladícím mechanismem). Pigment ve vlasu, který je zodpovědný za absorpci světla, se nazývá melanin a generuje teplo, které nakonec zamezí dalšímu růstu chloupků. Ve chvíli, kdy je zamezeno růstu chloupků, je dosaženo dlouhodobého odstranění chloupků.

Technologie HPL™ (Home Pulsed Light)
Silk'n Glide je osobní zařízení založené na bázi kombinované energie pro dlouhodobé odstranění chloupků. Silk'n Glide je založeno na technologii domácího pulsního světla (HPL), což je proprietární a patentovaná technologie společnosti Home Skinovations Ltd. Epilace pomocí HPL technologie je posílena jedinečným akustickým efektem, který vylepšuje klasický proces fotoepilace s nízkou úrovní energie a není třeba chladit pokožku.

Něco pro Vás?

Silk'n Glide je nejpokročilejší depilační přístroj na trhu pro domácí použití a poskytuje výsledky, které jsou srovnatelné s laserovou depilací prováděnou lékaři. Jestliže máte na pokožce nechtěné chloupky a sníte o hedvábně hladké pokožce, je přístroj Silk'n Glide přímo pro Vás. Stejně jako u všech přístrojů, které slouží k trvalému odstranění chloupků, nehledě na to zda jsou pro domácí, nebo lékařské použití, i zde je nutné dodržovat správnou sérii ošetření a počítat s tím, že proces dlouhodobého odstranění chloupků není ihned, ale je potřeba vytrvat k dosažení efektivních výsledků. Navíc si prosím přečtěte veškeré informace o přístroji, zda je pro Vás tento typ odstranění nežádoucích chloupků vhodný.

Vhodné i pro tmavší typy pleti
Odstranění chloupků světlem není vhodný způsob na přirozeně tmavou kůži nebo opálenou pokožku. Nicméně Silk'n Glide funguje v mnohem nižších energetických hladinách než jiné přístroje, takže je vhodný pro léčení širšího spektra odstínů pleti, včetně těch tmavších. Se Silk'n Glide nemůžete ošetřovat pouze pleť s nejtmavším odstínem. Silk'n Glide je dodáván s vestavěným čidlem barvy kůže, který je určen k měření pleť aplikovaného povrchu a umožňují použití pouze na vhodných typech pleti. Tento bezpečnostní prvek Vás nenechá ošetřovat, pokud je Vaše pokožka příliš tmavá, nebo příliš opálená.

tabulka odstínu pleti silk´n glide

Silk'n Glide odstraňuje nežádoucí chloupky selektivně vyřazováním vlasového pigmentu. Různé množství pigmentu existuje také v okolní tkáni kůže. Množství pigmentu na určité pokožce člověka, jinými slovy na Vaší pleti, určuje míru rizika, kterému se vystavujete při použití zařízení Silk'n Glide.

V důsledku toho může léčení nejtmavší pleti se Silk'n Glide, nebo jinými epilačními zařízeními, vést k nepříznivým účinkům, jako jsou popáleniny, puchýře a změny barvy kůže (změny pigmentace). Chcete-li předejít tomuto problému, využívejte senzor odstínu pleti, kterým disponuje Silk'n Glide, vždy před léčebným procesem a zároveň také během léčení. Senzor barvy kůže zajišťuje, že impulsy budou emitovány pouze na vhodných odstínech pleti.

Různé vlivy na blond, červené a šedé vlasy
Silk'n Glide má variabilní účinek na blond, červené a šedé vlasy. Silk'n Glide účinně odstraňuje tmavší vlasy, protože je navržen tak, aby se zaměřil na pigment ve vlasech. Silk'n Glide nemusí mít stejné účinky na světlé vlasy, protože ty obsahují menší množství pigmentu. Nicméně v klinických studiích bylo dokázáno, že někteří uživatelé se světlejším odstínem vlasů dosáhly také uspokojivých výsledků.

Silk'n Glide je bezpečný pro ošetření vlasů v oblasti obličeje.
Nedávné klinické studie ukazují, že lze pomocí Silk'n Glide léčit i vousy, nicméně je důležité dbát na péči při ošetřování v blízkosti očí. Kromě toho, že je tvář více náchylná na sluneční záření je třeba zároveň dbát na zvýšenou opatrnost, abyste se ujistili, že je tvář dostatečně chráněna proti tomuto záření před a po léčbě se Silk'n Glide. Stejně tak používejte opalovací krém s ochranným faktorem vyšším než 50 na oblasti vystavené slunci, jako například paže.

Pro mnoho lidí může být domácí léčení světlem se Silk'n Glide jejich první zkušeností. Silk'n Glide je jednoduchý na používání a léčba s ním je jednoduchá.

Během léčby je normální zažívat:

 1. Záblesk světla
  Jasné světlo neublíží očím při aplikaci na částech těla mimo obličej a není při tom potřeba speciální ochrany očí. Při léčbě obličejové části je třeba dbát zvýšené pozornosti na oči.
 2. Hlučnost ventilátoru
  Chladící ventilátor v přístroji Silk'n Glide vydává podobný zvuk vysoušečům vlasů. Toto je normální.
 3. Zvuk cvaknutí během každého pulzu
  Je-li aktivováno pulzní nebo HPL světlo, je normální, že uslyšíte jemný zvuk cvaknutí během každého záblesku.
 4. Pocit tepla a brnění
  Při každém světelném pulzu je normální cítit mírný pocit tepla a brnění ze světelné energie. Pamatujte, že je důležité, abyste na začátku každého léčení nastavili energetickou úroveň na nejnižší.

Časté otázky a odpovědi

1. Opravdu Silk'n Glide funguje?
Ano. Silk'n Glide je určen k trvalému odstranění chloupků. Po doporučeném cyklu léčby můžete očekávat uspokojivé účinky.


2. Kde všude můžu na svém těle použít Silk'n Glide?
Silk'n Glide je navržen pro celé tělo. Ideální části jsou menší, méně dostupné, delikátní, já například podpaží, bikiny linie, ramena, obličej a krk.


3. Můžu použít Silk'n Glide na obličejovou část?
Silk'n Glide může být použit pro ošetření obličejové části. Zvýšenou pozornost byste měli dbát především při vyhnutí se očím - nikdy nepoužívejte Silk'n Glide přes, nebo v těsné blízkosti očí.


4. Jak dlouho trvá jedno léčení?
Čas léčení může být závislý na části těla, která je léčená a metodě léčení, kterou zvolíte. Například léčení obou nohou může trvat 22 minut metodou pulzování, zatímco klouzání je rychlejší a trvá přibližně 15 minut. Silk'n Glide není nutné nabíjet, takže může být použit non-stop na takovou dobu, která je potřeba k dokončení kompletního ošetření celé části těla.


5. Je Silk'n Glide bezpečný?
Bezpečnost je u Silk'n Glide na prvním místě. HPL technologií je možné dosáhnout trvalých výsledků epilace za zlomek úrovně energie použité v profesionálních zařízeních k odstranění chloupků, založených na světelném záření. Nízkoenergetické využití Silk'n Glide snižuje jeho potenciál k poškození nebo komplikacím a přispívá tak k celkové bezpečnosti. Silk'n Glide má také vestavěný bezpečnostní senzor, který zastaví emitaci světla ze zařízení ve chvíli, kdy není plně přiložen ke kůži, nebo pokud je pleť příliš tmavá pro ošetření.


6. Jaký je rozdíl mezi pulsováním a klouzáním?
PULZOVÁNÍ je v základě metoda léčení, při které nastavíte přístroj na pokožku, zmáčknete spínač a proběhne emitování pulzu. Zařízení poté přesunete na další šetřené místo pokožky a opakujete proces do té doby, než máte pokrytou celou léčenou plochu.
KLOUZÁNÍ je technika, která umožňuje rychlejší pohyb zařízení na kůži. Stačí stisknout spoušť a plynule posouvejte zařízením podél šetřené oblasti. Uvidíte světelné pulzy vysílané jeden po druhém, aniž byste museli zastavit a znovu spustit přístroj.


7. Kdy můžu očekávat znatelné výsledky?
Tak jako u každého přístroje založeného na bázi světla k odstranění chloupků, výsledky nejsou nikdy okamžité, ve výsledku se může stát, že některé chloupky začnou znovu růst po ošetření, ale typicky po dvou týdnech většina těchto chloupků prostě odpadne. Navíc, vlasy rostou ve třech fázích a jen chloupky v aktivní fázi jsou ovlivněny ošetřením pomocí Silk'n Glide. To je jeden z hlavních důvodů, proč je potřeba více ošetření k dosažení požadovaného výsledku.


8. Jak dlouho bych měl používat Silk'n Glide?
Typická doba pro plný růst vlasů je přibližně 18 - 24 měsíců. Během této doby může být potřeba více ošetření se Silk'n Glide, aby bylo dosaženo trvalého odstranění chloupků.
Časový rozsah relací epilace se liší od člověka k člověku, v závislosti na oblasti těla, barvy vlasů, a jak Silk'n Glide je používán.


9. Je Silk'n Glide bolestivý?
Většina uživatelů přístroje Silk'n Glide pociťují mírný pocit tepla a brnění ve chvíli, kdy je emitováno světlo z přístroje. Uživatelé se silnějšími a zdravějšími chloupky se mohou cítit trochu více nepříjemně, ale tento pocit odezní po ukončení ošetření odstranění chloupků. Pro maximální pohodlí má Silk'n Glide 5 nastavitelných úrovní energetické hladiny, které mohou být nastaveny v závislosti na citlivost a toleranci uživatele.


10. Jak často můžu Silk'n Glide používat?
Typický plán pro depilaci se Silk'n Glide během celého cyklu růstu vlasů:

 • Léčba 1-4 - naplánujte dva týdny od sebe
 • Léčba 5-7 - naplánujte s odstupem čtyř týdnů
 • Léčba 8+ - léčba podle potřeby až do dosažení požadovaných výsledků

Udržování: čas od času mohou být některá místa znova ošetřována, pokud jsou chloupky opět vidět.


11. Můžu použít Silk'n Glide na hnědou nebo černou kůži?
Obecně platí, že epilace založená na bázi světelné energie není vhodná pro přirozeně tmavší pleť. Nicméně Silk'n Glide funguje v mnohem nižších energetických hladinách než jiná profesionální zařízení a to proto, aby bylo možné ošetřovat mnohem širší spektrum odstínů pleti, včetně těch tmavších. S přístrojem není možné ošetřovat pouze nejtmavší odstín pleti. Silk'n Glide je dodáván s vestavěným čidlem barvy kůže, který je určen k měření pleti aplikovaného povrchu a umožňuje použití pouze na vhodných odstínech pleti. Tento jedinečný bezpečnostní prvek Vás nenechá používat přístroj v případě, když je Vaše kůže příliš opálená, nebo příliš tmavá.


12. Je Silk'n Glide účinný na bílých, šedých nebo blond vlasech?
Silk'n Glide funguje nejlépe na tmavších typech vlasů, nebo na vlasech, které obsahují více melaninu. Melanin je pigment, který dodává vlasům a kůži jejich přirozenou barvu a zároveň dobře absorbuje světelnou energii. Černé a tmavě hnědé vlasy reagují na léčbu nejlépe, hnědé a světle hnědé vlasy reagují dobře, ale je potřeba více cyklů ošetřování. Červené, bílé, šedé a blond vlasy mohou vykázat výsledky, ale mohou vyžadovat více ošetření.


13. Můžu používat přístroj, pokud mám opálenou pokožku nebo jsem právě po opalování?
Opálená kůže, především kůže po opálení, obsahuje velké množství pigmentu melaninu. To platí pro všechny typy kůže včetně těch, které se zdají, že se moc neopalují. Přítomnost velkého množství melaninu vystavuje kůži k vyššímu riziku nežádoucích účinků při použití Silk'n zařízení, nebo jinému zařízení pro epilace, založenému na bázi světla. K zajištění zdravého, estetického výsledku se vyvarujte vyššímu slunečnímu záření 4 týdny před a 2 týdny po každém ošetření.

Pouze Silk'n Glide se v tomto bodě liší. Je důrazně doporučeno nastavit energetickou úroveň na nejnižší (1) při léčbě opálené pokožky, abyste zabránili nepříznivým účinkům. Nepoužívejte Silk'n Glide v energetických hladinách 2-5 na opálenou pokožku, nebo po opalování! Při léčbě na energetické úrovni 1 nemusíte čekat 4 týdny před a 2 týdny po opalování na ošetřování. Nicméně pokud budete chtít ošetřovat pokožku na energetických úrovních 2-5, je třeba počkat před použitím Silk'n Glide.


14. Potřebuji náhradní cartridge?
Není potřeba žádné doplňování! Silk'n Glide je dodáván se 300 000 pulsy, což je dost na léčbu celého těla a obličeje. Nejnovější zařízení Silk'n Glide obsahuje více pulzů pro mnohem delší dobu léčby. Vzhledem k velkému počtu pulzů, které jsou součástí přístroje, není nutné dokupovat novou náplň/cartridge pro toto zařízení.

Značka Silk´n je špička nejen v kvalitě, ale především v inovacích, kterými se proslavila po celém světe. Inovativní řešení pro krásu a zdraví jsou základem velkého úspěchu a jedinečná technologie IPL je chráněna patenty. Výsadní postavení, které značka Silk´n má, také potvrzuje fakt, že její technologie využívají pro své výrobky například Philips nebo Remington.

Vysoká bezpečnost a účinnost je neustále sledována známým institutem Mayo Institute v USA.

Doplňkové parametry

Kategorie: Epilátory
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: