Silk'n intimní zdravotní zařízení pro domácí použití Tightra

Kód: SIL-TIGHTRA
Neohodnoceno
Značka: Silk'n
10 990 Kč 9 082,64 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Po porodu nebo hormonálních změnách, jako je menopauza, mohou intimní partie ženy projít vizuální změnou. Povadlé pysky, oslabené vaginální stěny, snížené potěšení při sexu, vysušení nebo únik moči mohou způsobit obavy a nejistotu. Revoluční Silk"n Tightra využívá klinicky testovanou a osvědčenou Bi-polární radiofrekvenční energii, která je schopna zmírnit tyto příznaky bez nutnosti chirurgického zákroku.

 • Intimní zdravotní zařízení pro domácí použití.
 • Pomáhá obnovit sebevědomí, kontrolu a sexuální uspokojení ve vašem každodenním životě.
 • Pracuje s Bi-polární RF energií, která je známá svým zpevňujícím účinkem na tkáň obsahující kolagen.
 • Zlepšení sexuální funkce i pocitů v ženské intimní zóně.
 • Pomáhá zabránit mírnému úniku moči.
 • Viditelné výsledky za pouhé 4 týdny.
 • Bezpečné a bezbolestné, neinvazivní ošetření.

Pomáhá řešit potíže spojené s vaginou bez nutnosti operace

banner-image

Vědci ze společnosti Silk"n vyvinuli přístroj pro domácí použití, který využívá energii bipolární radiofrekvence a má klinicky prokázaný účinek na tkáň obsahující kolagen. Bipolární radiofrekvenční energie dokáže zpevnit a posílit vnitřní i vnější část pochvy a také svaly pánevního dna. Ženy, které vyzkoušely Silk"n Tightra, a jejich partneři uvádějí celkové zlepšení sexuálních funkcí a potěšení, stejně jako zlepšení mírného úniku moči. Často jsou také spokojenější a sebevědomější, pokud jde o vzhled jejich intimních partií.

Silk"n Tightra doporučuje 84 % porodních asistentek. Hebammen-testen.de je skupina německých kvalifikovaných porodních asistentek, které testují a hodnotí výrobky a případně je doporučují.

Klinicky testováno a prokázána účinnost

Bipolární radiofrekvenční technologii lékaři běžně používají k léčbě žen a jako náhradu chirurgického zákroku. Během těchto bipolárních radiofrekvenčních ošetření, která provádějí lékaři, dochází k obnově poševní tkáně, zvýšení průtoku krve, tvorbě nových elastinových a kolagenových vláken, tonizaci svalů pánevního dna a zpevnění a zpevnění stydkých pysků. Společnosti Silk"n se podařilo tuto technologii převést do přístroje Silk"n Tightra pro domácí použití, což znamená, že už nemusíte chodit na drahé kliniky. Místo toho můžete přístroj Tightra používat sami v pohodlí, bezpečí a soukromí svého domova.

Silk"n Tightra je klinicky testovaný, bezpečný a zcela bezbolestný.

Omlazení pochvy a zpevnění vagíny: Jak přesně funguje?

banner-image

Silk"n Tightra lze použít k posílení svalů pánevního dna, čímž pomáhá předcházet mírnému úniku moči. Tightra může být také použita k omlazení vnější části vaší pochvy a zvýšení pocitu v pochvě prostřednictvím vaginálního zpevnění, čímž se zvýší potěšení pro vás i vašeho partnera. Jak ale přesně funguje? Silk"n Tightra je navržen tak, aby během používání nezpůsoboval žádné nepohodlí. Její tvar je srovnatelný se špachtlí a obsahuje 16 zlatých a chromovaných elektrod. Všech 16 elektrod je určeno pro vnitřní použití, zatímco 3 chromové elektrody jsou určeny speciálně pro vnější použití. Během používání pocítíte hřejivý pocit. Viditelných výsledků dosáhnete již po osmi 20minutových sezeních (čtyři týdny). Během těchto sezení můžete ošetřit vnitřní i vnější část pochvy.

Bezpečné použití

banner-image

Silk"n Tightra byl speciálně vyvinut pro domácí použití a obsahuje řadu důležitých bezpečnostních mechanismů. Šestnáct zabudovaných tepelných senzorů měří teplotu pokožky během používání a zajišťuje, že teplota pokožky nikdy nepřekročí 42-43 °C. Tento mechanismus zajišťuje, že se vaše pokožka nikdy nepřehřeje. Přístroj Tightra je také vybaven dotykovým senzorem, který zajišťuje, že přístroj funguje pouze při dobrém kontaktu s pokožkou. Je také vybaven senzorem pohybu, který chrání vnější vaginální tkáň před přehřátím; ten zabraňuje přílišnému zahřátí špičky přístroje Tightra při pohybu po pokožce. A konečně je vybaven funkcí automatického vypnutí, která přístroj automaticky vypne po uplynutí doporučené doby 20 minut používání. Silk"n Tightra se dodává s tubou intimního gelu Silk"n, který se používá spolu s přístrojem.

SHRNUTÍ:

 • POMÁHÁ K ŘEŠENÍ VAGINÁLNÍCH NEPŘÍJEMNOSTÍ A ZMĚN Ať už v důsledku porodu, stárnutí nebo z jiných důvodů, ženy mohou být znepokojeny ztracenou citlivostí nebo změnou vzhledu své intimní části. Nosit těsné oblečení, jezdit na kole, sportovat nebo si užívat neomezený sex pak může být obtížné a bolestivé. Je tedy operace jediným řešením? Silk"n si to nemyslí!
 • VAGINA, KTERÁ SE CÍTÍ A VYPADÁ MLADÁ Představujeme vědecký průlom v intimním ošetření ženy! Vědci společnosti Silk"n vyvinuli zařízení pro domácí použití, které využívá Bi-polární vysokofrekvenční energii, která je dobře známá a klinicky prokázaná pro působení na tkáň obsahující kolagen. Bi-polární vysokofrekvenční energie používaná v Silk"n Tightra může zpevnit a zafixovat vnitřní a vnější stranu pochvy, stejně jako svaly pánevního dna. Ženy, které vyzkoušely Silk"n Tightra zaznamenaly celkový nárůst sexuální funkce a potěšení. Často jsou také šťastnější a spokojenější s vnějším vzhledem své intimní části.
 • BI-POLAR RF TECHNOLOGIE: KLINICKY TESTOVANÁ A PROVĚŘENÁ Bi-polární vysokofrekvenční energie je již běžně používána lékaři pro ženský wellness jako náhrada za operaci. V těchto bipolárních RF terapiích prováděných lékaři se obnovuje vaginální tkáň, zvyšuje se průtok krve, vznikají nová elastinová a kolagenová vlákna, pánevní svaly se stahují a stydké pysky se dotahují a zpevňují.
  • Silk"n se podařilo umístit tuto technologii do zařízení Silk"n Tightra a vytvořit z něj zařízení pro domácí použití. To znamená, že již nemusíte chodit na lékařskou kliniku. Místo toho můžete použít Silk"n Tightra sami v pohodlí a soukromí svého domova. Silk"n Tightra je bezpečná a naprosto bezbolestná.
  • Silk"n také používá Bi-Polar RF energii ve dalším zařízení: v Silk"n FaceTite pro omlazení obličeje. Zařízení se stalo v krátkém čase velmi populární a dokonce získalo prestižní cenu ve Francii (Victoire de la Beauté). Od té doby jej používají tisíce nadšených žen po celém světě!
 • BEZPEČNÉ POUŽITÍ Silk"n Tightra byl vyvinut speciálně pro použití v domácnosti a obsahuje řadu důležitých bezpečnostních mechanismů. 16 vestavěných teplotních čidel měří teplotu pokožky během používání a zajišťuje, že teplota kůže nikdy nepřekročí 42-43°C a pokožka se nepřehřívá. Silk"n Tightra je navíc vybaven dotykovým senzorem, který zajišťuje, že přístroj funguje pouze v dobrém kontaktu s pokožkou. Pro ochranu vnější vaginální tkáně před přehřátím je k dispozici senzor pohybu, který zabrání ohřevu, když se špička Tightry nepohybuje po kůži. V neposlední řadě důležitá funkce automatického vypnutí, která vypne přístroj po 20 minutách používání.
 • RYCHLE A VIDITELNÉ VÝSLEDKY Použití Silk"n Tightra je snadné a trvá krátkou dobu. K dosažení znatelných výsledků je zapotřebí pouze 8x 20 minutových sezení (4 týdny). Během těchto ošetření můžete používat interní i externí řešim ošetření. Před použitím Silk"n Tightra si vždy pečlivě přečtěte návod k obsluze.
 • JAK PŘESNĚ TIGHTRA FUNGUJE? Silk"n Tightra je navržen tak, aby při používání nezpůsoboval žádné nepohodlí. Jeho tvar je srovnatelný se špachtlí a obsahuje 16 zlatých a chromových elektrod. Všech 16 elektrod je určeno pro vnitřní použití, zatímco 3 chromové elektrody jsou určeny speciálně pro externí použití. Během používání ucítíte teplý pocit. Před použitím je důležité použít dodaný Silk"n Intimate Gel. Tento gel poskytuje vodivost potřebnou pro aplikaci Bi-Polar RF energie.
 • JEDNODUCHÉ NABÍJENÍ A SKLADOVÁNÍ Pomocí kabelu USB a zástrčky dodané se zařízením Silk"n Tightra můžete zařízení dobíjet dvěma způsoby: pomocí počítače nebo zásuvky ve zdi. Po úplném nabití můžete použít přístroj Silk"n Tightra po dobu 20 minut. Silk"n Tightra je dodáván v kosmetickém kufříku, ve kterém můžete snadno skladovat přístroj a dodané příslušenství.
 • SILK"N INTIMATE GEL Součástí balení Silk"n Tightra je také tuba Silk"n Intimate Gel. Tento gel poskytuje vodivost potřebnou pro aplikaci Bi-Polar RF energie a je možné jej následně dokoupit.

  Podívejte se na video na této stránce, abyste viděli, jak to funguje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Intimní péče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.057 kg

SILKN TIGHTRA

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: