Riva Case 7567 batoh na notebook 17.3", tmavě šedý

Kód: RC-7567-DGR
Neohodnoceno
Značka: Riva Case
1 399 Kč 1 156,20 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento městský batoh je s rozměry 17,3" jedním z největších v řadě Prater a je vyroben z vysoce kvalitní vodoodpudivé tkaniny, navíc také vybaven řadou ochranných prvků proti krádeži. Jeho štíhlý kompaktní design s minimálním počtem viditelných kapes spolu s přední skrytou kapsou na zip znamená, že dokonale ukryje vaše cennosti.

Vlastnosti produktu

  • Městský batoh vyrobený z vysoce kvalitní vodoodpudivé tkaniny s ochrannými prvky proti krádeži.
  • Štíhlý kompaktní design s minimálním počtem viditelných kapes.
  • Přední skrytá kapsa na zip s panelem s organizérem dokonale ukryje vaše cennosti, jako jsou mobilní telefony, průkazy totožnosti, peněženka atd. a ochrání vás před zloději.
  • Hlavní skrytá přihrádka na zip ukryje vaše pomůcky.
  • Prostorná přihrádka na zip s kapsou na doklady je vybavena dvěma kapsami na powerbanku a deštník.
  • Připojte přenosnou dobíjecí baterii do portu USB na boku batohu a nabíjejte svá zařízení na cestách.
  • Pohodlná měkká rukojeť a ramenní popruhy s měkčenými pásky vám zajistí pohodlí i během té nejdelší cesty.
  • 2 boční kapsy na láhev s vodou nebo deštník.
  • Systém řízení popruhů zabraňuje přebytečnému materiálu popruhů, který by se mohl houpat.

Materiál: Polyester
Vnější rozměry: 305 x 480 x 150 mm
Prostor pro notebook: 290 x 450 x 40 mm
Hmotnost: 0,78 kg

Konstrukce proti krádeži
Zajištění nejvyššího možného zabezpečení vašich věcí je pro nás ve společnosti RIVACASE absolutní prioritou. V dnešní době jsou vaše elektronické věci příliš důležité na to, abyste riskovali. Proto je tento batoh Prater vybaven vlastními ochrannými prvky proti krádeži, které zajistí, že vaše věci budou uloženy v tom nejbezpečnějším možném prostředí. Štíhlý a kompaktní design s minimálním počtem viditelných kapes pomáhá odrazovat zloděje, zatímco hlavní skrytá přihrádka na zip snadno ukryje všechny vaše přístroje. A konečně přední skrytá kapsa na zip s panelem organizéru dokonale ukryje vaše cennosti, jako je mobilní telefon, průkaz totožnosti, peněženka atd. tak, abyste zůstali v bezpečí a zároveň připraveni na nadcházející den.

Skrytá přední kapsa na zip
Při každodenních činnostech je naprosto nezbytné mít vždy přehled o tom, co se děje. Jak se říká, nepřipravit se - připravit se na neúspěch. Nikdy to není důležitější než v souvislosti s taškou, kterou nosíte. Tento batoh Prater je vybaven panelem s organizérem pro pera, doklady a chytrý telefon, takže můžete zůstat vždy připraveni v kteroukoli denní dobu a bez ohledu na to, jaká výzva vás čeká.

Dvě boční kapsy
Zůstat plně hydratovaný je zcela zásadní pro maximální zkvalitnění vašeho dne a dlouhodobé zdraví. Výzkumy ukazují, že pokud tak neučiníte, může to mít dlouhodobé zdravotní následky pro vaši kůži a klouby, stejně jako způsobit únavu a oslabit váš imunitní systém. Proto jsme tento batoh Prater navrhli se dvěma bočními kapsami, abyste měli láhev s vodou stále u sebe.

Prostorná hlavní přihrádka
Při výběru batohu je důležité, že vám nabízí potřebný prostor pro věci. Příliš často jsou batohy navrženy tak, že vám prostě neposkytnou potřebný prostor - to je podle nás dost zásadní chyba! Proto tato řada batohů Prater představuje dokonalou rovnováhu mezi velikostí a praktičností. Je vybavena všemi technickými prvky, které potřebujete, abyste mohli snadno cestovat, ale zároveň je dostatečně prostorná, abyste do ní mohli uložit všechna svá zavazadla.

Vnitřní kapsa na zip
O některé předměty je vždy třeba se zvlášť dobře starat. Peněženka nebo cestovní pas nejsou předměty, které byste chtěli strkat do vnější kapsy nebo pouzdra. Proto byl tento batoh Prater speciálně navržen s vnitřní kapsou na zip umístěnou v hlavní komoře, do které můžete uložit své nejcennější cennosti. Vědomí, že jsou tyto předměty uloženy v naprostém bezpečí, vám dodá klid.

Dvě vnitřní boční kapsy
Batoh, který je stvořen pro optimalizaci vašeho dne, je batoh, který vám pomůže efektivně a pečlivě uspořádat všechny vaše věci. Poslední věc, kterou chcete, je batoh, který znamená, že se vám všechny věci rozkutálí a vy pak budete šátrat po jeho dně a hledat klíče nebo nabíječku. Proto jsou v hlavním prostoru speciálně navržené boční kapsy na lahve s vodou, powerbanku nebo cokoli jiného, co byste mohli potřebovat. Ať už tedy potřebujete cokoli, kdykoli během dne to můžete rychle vzít a pečlivě uložit.

Oddělená přihrádka na notebook
Na seznamu nejdůležitějších prvků batohu je pravděpodobně na prvním místě to, co nabízí z hlediska péče o vaše hlavní zařízení - notebook. Špičkový batoh zkrátka musí mít nějaký konstrukční prvek, který zajistí, aby bylo vaše drahocenné zařízení v maximální péči. Tento batoh Prater je vybaven vlastní skrytou přihrádkou na zip s vertikálním zatížením a měkkými boky, které zajistí váš notebook na místě a také zabrání tomu, aby se ostatní vaše věci neustále dostávaly do kontaktu s jeho povrchem. Tento druh zabezpečení je zásadní pro ty, kteří berou vážně potřebu chránit své nejcennější věci za všech okolností.

Pohodlné ramenní popruhy s měkčenými pásky
Není pochyb o tom, že levné batohy, které jsou špatně vyrobené, mohou způsobit velké problémy vašim zádům a krku, zejména při nošení těžších břemen. Jejich důsledkem však nemusí být pouze nepohodlí, které vám poslouží při dlouhých cestách, ale mohou mít také hluboké následky pro vaše dlouhodobé zdraví. Zajištění rovnoměrného rozložení hmotnosti na ramena bylo klíčovou součástí procesu návrhu tohoto batohu Prater a pohodlné ramenní popruhy s měkčenými pásy znamenají, že i na těch nejdelších cestách zůstanete v pohodlí a budete moci myslet na další schůzku místo na zavazadlo, které nesete.

Měkká rukojeť pro přenášení
Někdy prostě nemáte čas nasazovat a sundávat batoh z ramene pokaždé, když se potřebujete někam dostat. Při přesunech letadlem nebo při nastupování a vystupování z vlakového vagonu někdy potřebujete jednoduše popadnout věci a bez prodlení vyrazit. Proto jsme se postarali o to, aby byl tento batoh vybaven vlastním měkkým držadlem pro přenášení, takže bez ohledu na to, co si s sebou berete, můžete to jednoduše vzít a jít, což vám ušetří čas a stres během vašeho rušného dne.

Systém správy popruhů
Chceme vytvářet produkty, které vám pomohou pohybovat se během dne co nejefektivněji a nejsnadněji. S ohledem na to jsme při navrhování tohoto batohu Prater chtěli zajistit, aby byl vytvořen tak, abyste jej měli co nejkompaktnější. Batohy jsou často navrženy tak, že z nich visí přebytečné popruhy a klopy, které mohou být nejen nepříjemné, ale mohou být i neuvěřitelně nebezpečné, když se mohou zachytit o strom nebo se zachytit v zavírajících se dveřích výtahu či vlaku. U této tašky však speciální pásek se suchým zipem na konci popruhu umožňuje přebytečný popruh srolovat a zafixovat úhledně složený na místě, čímž zabrání jeho visení a zajistí vám bezpečí během dne.

Port USB s vestavěným kabelem
V dnešní době musíme být online po celou denní dobu. Nedostupnost z důvodu nedostatečného nabití zařízení může mít závažné následky a může být i celkovou překážkou. Pryč jsou doby těžkých aktovek určených k přenášení papíru. Místo toho je tu brašna, která je určena pro rok 2020 a další léta a je vybavena vlastním USB portem s vestavěným kabelem, takže můžete zůstat neustále připojeni k síti a připraveni na cokoli, co vás během dne potká.

Vysoce kvalitní vodoodpudivá tkanina
V dnešní době opravdu nechcete se svými elektronickými zařízeními vůbec riskovat. Jsou příliš cenná a příliš klíčová pro náš každodenní život, než abychom riskovali jejich blaho. Nikdy to neplatí více než v případě nebezpečí, které představuje vlhkost, jež může jejich elektronickým součástkám opravdu vadit. Proto jsme tuto řadu Prater vyrobili z vysoce kvalitní vodoodpudivé tkaniny, takže i když se vám stane, že vás občas zastihne přeháňka, nebude se vám stávat, že by se vaše věci také poškodily.

Doplňkové parametry

Kategorie: Brašny a batohy na notebooky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.78 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: