RESTO 93602 Pánev Wok 28 cm (ANTARES)

Kód: RES-93602
Neohodnoceno
Značka: Resto
699 Kč 577,69 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESTO 93602 Pánev Wok 28 cm (ANTARES)

Vnitřní nepřilnavý povlak
Ergonomická rukojeť s poutkem na zavěšení
Dno pánve je vyztuženo antideformačním kotoučem
Indukce (vhodná pro všechny typy sporáků)

Hmotnost: 1,07 kg
Průměr: 28 cm
Výška: 8 cm
Materiál: Lisovaný hliník
Materiál vnějšího povrchu: Tepelně odolné 4 vrstvy
Vnitřní nátěr: PFLUON 4 vrstvy
Materiál rukojeti: Bakelit

Klasický design wok
Wok, na rozdíl od tradiční pánve, distribuuje teplo mnohem rovnoměrněji. To je způsobeno konkávním tvarem se šikmými stranami a také povahou materiálu, ze kterého jsou wok vyrobeny. Pokrm je rovnoměrně propečený a nevyžaduje stejnou pozornost a manipulaci jako běžná pánev při vaření stejných pokrmů.

Vnější tepelně odolný nátěr
Všichni známe potíže s některými woky. Navzdory tomu, že mají brilantní design, některé z nich vydávají obrovské množství tepla, které může kuchařům způsobit skutečné nebezpečí. Faktorem, který přispívá k bezpečnosti tohoto woku, je skutečnost, že je dodáván s vlastním vnějším tepelně odolným povlakem. Je méně pravděpodobné, že během používání pocítíte nadměrné teplo na rukou a je méně pravděpodobné, že se popálíte.

Zesílený nepřilnavý povlak
Jednou z moderních inovací v nádobí, která udělala skutečný rozdíl v kuchyni v domácnosti a zážitku z vaření, je nepřilnavý povrch. To znamená, že nebudete muset seškrabávat stále připálené jídlo z pánve. Znamená to také, že když se pustíte do mytí, můžete s minimální námahou snadno odstranit zbytky jídla z pánve.

Ergonomická rukojeť
Všichni známe problémy s nádobím, které bylo navrženo levně a špatně zkonstruováno. Jedním ze společných témat tohoto druhu řady je, že mají rukojeti, které příliš snadno vedou teplo, což vede k tomu, že si nakonec popálíte ruce. Často vám také nabízejí malou přilnavost. Tato řada Antares je však vyrobena s ergonomickou rukojetí, což znamená, že při pohybu s pánvi po kuchyni máte naprosté pohodlí a kontrolu.

Antideformační disk
My v Resto Kitchenware vyrábíme věci tak, aby vydržely. Nemáme zájem vyrábět věci, které přispívají k onomu druhu „fast-fashion“ nebo zahazovací kultury, která v posledních desetiletích způsobila ve světě tolik škody. Vytváříme věci, které obstojí ve zkoušce času. To je důvod, proč je tento wok Antares dodáván s vlastním antideformačním diskem, takže bez ohledu na to, jaké teplo s pánví používáte, a bez ohledu na to, kolikrát ji použijete, můžete se na ni každý den spolehnout.

Indukční dno
V dnešní době stále více z nás používá indukční sporáky. Je to proto, že elektrická energie je mnohem hospodárnější a tak vám šetří účty za domácnost. Tato pánev, navzdory svému tradičnímu designu, přijímá tuto novou filozofii s vlastním indukčním dnem.

pan

Kolekce Antares
Wok se silnými asijskými kořeny sahá až do čínské dynastie Han. Tradičně se jedná o pánev s kulatým dnem a vysokými stěnami, ačkoli verze s plochým dnem získávají na popularitě, protože je lze použít na standardních sporákech.

To je to, co vám tato pánev Antares nabízí - setkání starého a nového - tradičního vaření, ale přizpůsobitelné moderní kuchyni, abyste si mohli uvařit ta nejznámější asijská jídla, která všichni milujeme, přímo doma, kde se právě nacházíte. Vezměte si tedy nudle a cibuli, rýži a vejce a pusťte se do vaření a buďte si jisti, že svým novým wokem Antares uděláte dojem na všechny hosty, které se rozhodnete pozvat.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánve
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: