RESTO 93509 Pánev na smažení 24 cm (CAPELLA)

Kód: RES-93509
Neohodnoceno
Značka: Resto
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem (4 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESTO 93509 Pánev 24 cm

  • Vnitřní nepřilnavý povlak PFLUON
  • Jedinečný design těla (3D efekt)
  • Ergonomická dřevěná rukojeť Soft Touch s poutkem na zavěšení
  • Dno pánve je vyztuženo diskem proti deformaci
  • Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukčních
  • Hmotnost výrobku: 0,85 kg
  • Materiál: Hliníková litina
  • Průměr: 24 cm
  • Výška: 5,5 cm
  • Kolekce: CAPELLA

Vnitřní nepřilnavý povlak 

Povrch tohoto nádobí je vyroben s použitím čtyřvrstvého nepřilnavého povlaku Pfluon, který zajišťuje vynikající nepřilnavost, odolnost a snadné čištění. Ve společnosti Resto neděláme věci polovičatě, a proto jsme nechtěli vytvořit kolekci, která by vám mohla vydržet rok nebo dva. Tato kolekce je naopak vytvořena tak, aby vydržela, a její samotná povaha tomu napomáhá. Nepřilnavý povrch, na který se bude méně lepit jídlo, tudíž strávíte méně času u dřezu na nádobí drhnutím a v samotném konci pak poškrábáním povrchu nádobí. 

Vnější žáruvzdorný povlak 

Není nic horšího než pánve, které po použití vypadají, jako by je někdo vytáhl z ohniště. Stopy po připáleninách na hrncích a pánvích jsou nevzhledné a ve výsledku snižují celkové potěšení z vaření a v konečném důsledku pak i výsledky. Proto jsme se u této řady Capella postarali o to, aby byly pánve opatřeny vnější žáruvzdornou vrstvou, která chrání povrch před připálením, a zabraňuje tak vzniku těchto druhů stop a připálenin.

RESTO

Skleněná poklice

Každý aspekt této řady Capella byl pečlivě promyšlen. Proto zde najdete takové věci, jako je skleněná poklice s knoflíkem připomínajícím dřevo a silikonový okraj vybavený speciálním výstupem pro páru, který nepoškrábe ani neodře nepřilnavý povrch nádobí. Silikonový okraj tlumící nárazy zabraňuje rozbití skleněné poklice při nárazu, k němuž může dojít v důsledku náhodných, ale běžných a očekávaných pádů a shození. 

Ergonomické rukojeti s měkkým povrchem 

Vytvořili jsme hrnce a pánve s ergonomicky tvarovanými rukojeťmi s povrchovou úpravou soft-touch připomínající dřevo, které zůstávají na plotně chladné. Díky tomu se nemusíte bát, že si spálíte prsty, můžete vařit s jistotou a cílevědomě. 

Disk proti deformaci 

Ve společnosti Resto vyrábíme věci, které obstojí ve zkoušce času. Nestavíme věci levně a tak, aby se po krátké době rozpadly. Vše, co děláme již v procesu návrhu, je přizpůsobeno vytvoření trvalého uživatelského zážitku. Proto je dno všech pánví Resto vyztuženo antideformačním diskem, který zajišťuje povrch, který se používáním nedeformuje. To znamená, že bez ohledu na to, jak vášnivý kuchař jste a kolik dlouhých hodin strávíte v kuchyni, můžete se na svou pánev znovu a znovu spolehnout. 

Indukční dno 

Je noční můrou, když si koupíte sadu nádobí nebo se přestěhujete do nového domu s novým sporákem a zjistíte, že pánve, které máte, nejsou kompatibilní se sestavou, kterou máte v kuchyni. V případě této řady se jedná o pánve kompatibilní s indukcí, které fungují samozřejmě na indukci, ale také na plynové, elektrické, sklokeramické a halogenové varné desce, což znamená, že řada je super přizpůsobivá. Ať už je tedy vaše kuchyňská sestava jakákoli, můžete se pustit do nákupu této kolekce s vědomím, že vám bude vyhovovat. 

Kolekce Capella 

Nádobí Capella je ideální pro všechny kulinářské techniky, je navrženo s jedinečným 3D vnějším designem, který svým vzhledem doslova nadchne a  doplní všechny kuchyně. Všechny prvky této řady byly pečlivě navrženy tak, aby vám pomohly vytvářet ty nejkreativnější a nejsložitější pokrmy s maximální lehkostí a pohodlností. Nádobí je navíc vybaveno zesíleným nepřilnavým povrchem, který vyžaduje jen málo oleje nebo vůbec žádný, což je ideální pro ty, kteří preferují zdravé vaření a také snadné čištění. 

RESTO

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: