RESTO 93430 Pánev na smažení 24 cm (VELA)

Kód: RES-93430
Neohodnoceno
Značka: Resto
599 Kč 495,04 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESTO 93430 Pánev 24 cm

  • Vnitřní nepřilnavý mramorový povlak (stříbrné a růžové tečky) PFLUON
  • Ergonomická dřevěná rukojeť Soft Touch s poutkem na zavěšení
  • Jedinečný vnější design
  • Dno pánve je vyztuženo diskem proti deformaci
  • Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukčních
  • Hmotnost výrobku: 0,93 kg
  • Materiál: Kovaný hliník
  • Průměr: 24 cm
  • Výška: 4,3 cm
  • Kolekce: VELA


Moderní design

Chtěli jsme vytvořit řadu, která by odrážela moderní vaření a moderní vkus. V dnešní době si mnozí z nás představují, že jsou stejně zdatní ve vaření jako lidé, které sledujeme na televizních obrazovkách v mnoha pořadech o vaření, anebo se alespoň chceme pokusit jejich um a přípravu chutných pokrmů napodobit. Chtěli jsme s touto řadou Vela vytvořit kolekci, která by odrážela tento moderní přístup a dobrodružný styl vaření, a proto mají všechny naše pánve mimořádně moderní a pokrokový design.

RESTO

 

Vnější žáruvzdorný povlak

RESTOU této kolekce Vela jsme si dali záležet na speciálně navrženém vnějším povlaku, který chrání povrch před usazováním karbonu, usnadňuje údržbu a dlouhodobě udržuje původní vzhled. Od lisovacích hliníkových pánví se liší silnějšími stěnami a vícevrstvým dnem. Kombinace těchto faktorů vytváří pánev, která se snadno používá a zcela jistě optimalizuje vaše vaření.

 

Čtyřvrstvý mramorový povrch se stříbrnými a růžovými tečkami

Tyto pánve mají nejen krásně stylový bronzový povrch, ale také speciálně navržený 4-vrstvý nepřilnavý povrch Pfluon. Ten zahrnuje základ pro mimořádně vysokou odolnost a trvanlivost, vrstvu, která je antiadhézní, druhou vrstvu, která vede k nepřilnavosti, a dále přidaný nepřilnavý povrch. Nepřilnavý vnitřní povlak je více než jen trend, jedná se o základní čtyřvrstvý nepřilnavý materiál, který vede k mnohem vyššímu výkonu. Znamená to, že můžete vařit s minimálním množstvím oleje právě díky tomuto čtyřvrstvému odolnému a vysoce otěruvzdornému nepřilnavému povrchu. A samozřejmostí je, že vnitřní nepřilnavý povrch na vodní bázi neobsahuje kadmium, olovo a kyselinu perftroktanovou (PFOA).

 

RESTOIndukční dno

Vaření na indukčním sporáku je nesporně velmi přínosné, plotýnky se rychle zahřívají, proces vaření je energeticky úsporný a také vysoce bezpečný. Tyto druhy sporáků ale vyžadují speciální pánve s magnetickým dnem, a proto je dno pánve VELA hladké a ploché, aby jím mohly protékat elektrické proudy.

Naše pánve jsou kompatibilní s plynovými, elektrickými, sálavými a varnými deskami. Takže bez ohledu na to, jaké máte v kuchyni vybavení, tato pánev Vela vám bude vyhovovat. A kdybyste se museli stěhovat, můžete si pánev Vela vzít s sebou.

 

Antideformační disk

Na rozdíl od mnoha standardních pánví jsou dna všech pánví RESTO vyztužena antideformačním diskem, který prodlužuje jejich životnost a zaručuje odolnost proti deformacím při zahřívání. Na svou pánev Vela se tak můžete spolehnout dlouho do budoucna bez ohledu na to, kolikrát ji použijete.

 

 

Ergonomická dřevěná rukojeť s měkkým povrchem na dotek

Nepřilnavá pánev Vela má praktickou a zároveň elegantní ergonomickou rukojeť s dřevěným efektem doplněnou praktickým očkem pro zavěšení, které vám umožní uspořádat pracovní prostor v kuchyni tím nejlepším možným způsobem a udržet tak váš prostor v kuchyni maximálně čistý a uklizený.

93430 Frypan ?24, h=5.3cm

Kolekce Vela

Tato kolekce pánví Vela je dokonalým příkladem nenápadného stylu, je navržena se stylovým bronzově zbarveným povrchem a rukojetí s efektem dřeva. Pánev je vyrobena z kovaného hliníku, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, je odolný proti korozi a nabízí lehkou variantu nádobí, které lze používat na všech typech varných desek.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.82 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: