RESTO 93427 Hrnec s pokličkou 24 cm

Kód: RES-93427
Neohodnoceno
Značka: Resto
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESTO 93427 Hrnec s pokličkou 24 cm

 • Vnitřní nepřilnavý povlak
 • Ergonomická rukojeť Soft Touch s poutkem na zavěšení
 • Unikátní vnější design (černý kámen)
 • Dno pánve je vyztuženo diskem proti deformaci
 • Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukčních
 • Hmotnost výrobku: 1,7 kg
 • Materiál: lisovaný hliník
 • Průměr: 24 cm
 • Výška: 11 cm
 • Objem: 5 l
 • Řada: THOR

Výjimečný design

Každý máme jinou kuchyni s jiným vzhledem, každý máme jiný vkus a jiný názor na estetiku. My ve společnosti Resto se z této odlišnosti radujeme a chtěli jsme vytvořit kolekci, která doplní naprosto každou kuchyni, v níž se ocitne. Proto byla kolekce Thor vytvořena s důrazem na výjimečný design. Mimořádně stylový černý povrch s texturou "kamene" doplní jakýkoli design kuchyně - moderní i tradiční. Takže se nebojte, ať už je váš vkus jakýkoli, kolekce Thor je pro vás ta pravá.

RESTO

Vnější tepelně odolná povrchová úprava

Nikdo nechce pánev, na které se snadno udělají skvrny, která po opakovaném používání skončí s nekonečnými nevzhlednými usazeninami na jejím povrchu. Tyto nevzhledné usazeniny nejenže nevypadají dobře a jejich odstranění je dřina, ale také mohou poskytovat negativní vliv na vaše zdraví. U této kolekce Thor však speciálně navržená vnější vrstva chrání povrch před usazeninami karbonu, usnadňuje údržbu a dlouhodobě zachovává původní vzhled. Můžete si tak být jisti, že svou pánev můžete používat den co den, aniž byste museli trávit hodiny jejím čištěním.

RESTO

Zesílený nepřilnavý povlak

Pánev Thor byla vyrobena s použitím čtyřvrstvého nepřilnavého povlaku Pfluon a byla vytvořena tak, aby vám vaření co nejvíce zpříjemnila. Její odolný nepřilnavý povrch bez obsahu PFOA pro vaření s nízkým obsahem tuku zajišťuje vynikající uvolňování chutí z připravovaných surovin, vynikající odolnost a snadné čištění, takže máte více času na věci, které rádi děláte. A protože ve společnosti Resto víme, jak obrovský význam má pevné zdraví, zaměřili jsme pozornost na omezování používání oleje, což znamená, že tato konstrukce vám při vaření umožní používat mnohem méně oleje, ba téměř žádný.

RESTO

Ergonomická rukojeť s měkkým povrchem

Není nic horšího, než když si koupíte pánev, vrátíte se domů, začnete ji používat a zjistíte, že je špatně navržená a její rukojeť vede příliš mnoho tepla. Nejenže to může komplikovat proces vaření a zkazit připravované jídlo, ale především jde o nebezpečný fakt. Popáleninám se chceme všichni vyhnout, a proto jsme tuto kolekci Thor vyrobili s rukojeťmi Stay Cool se speciální povrchovou úpravou Soft Touch, abychom zajistili dokonalý zážitek z vaření.

RESTO

Antideformační disk

Mnoho pánví, které najdete na trhu, jsou levně vyrobené a špatně navržené, deformující se při prvních použitích, my ve společnosti Resto věříme v robustní odolnou konstrukci a proto jsou narozdíl od standardních pánví dna všech pánví Resto vyztužena antideformačním diskem, který zajišťuje hladký povrch, rovnoměrný ohřev, a jistotu, že dno našeho nádobí se používáním nedeformuje, díky čěmuž je jeho životnost delší.

RESTO

Indukční dno

Vaření na indukčním sporáku je nesmírně efektivní, indukce se rychle zahřívá, je energeticky účinná a také bezpečná, což znamená, že šetříte čas, účty za energii a pomáháte životnímu prostředí. Tyto sporáky vyžadují speciální nádobí s magnetickým dnem, které kolekce Thor poskytuje, ale samozřejmě, že nádobí řady Thor je kompatibilní s plynovými, elektrickými, sálavými a varnými deskami, což znamená, že řada je mimořádně přizpůsobivá.

Kolekce Thor

Tato kolekce pánví a hrnců přichází s jedinečným vnějším designem a je doplněna vlastní kolekcí nožů s podobně řešenými rukojeťmi. Tyto pánve a hrnce jsou vyrobeny ze speciálně navrženého kovaného hliníku, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla a je odolný proti korozi. Extra silné dno je kované pod tlakem, což zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla. Jsou vhodné pro použití na jakémkoli typu varné desky včetně indukce a jsou ideální pro nejrůznější kuchyňské úkony, od smažení kuřete, hamburgerů nebo míchání vajec, přes omáčky až po dušené maso.

Nože kolekce Thor byly vyrobeny z nerezové oceli 3CR13 a mají antibakteriální povrch.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnce
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: