RESTO 93406 Grilovací pánev 28 cm (MERIDIANA)

Kód: RES-93406
Neohodnoceno
Značka: Resto
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESTO 93406 Grilovací pánev 28 cm (MERIDIANA)

Vnitřní nepřilnavý mramorový povlak
Ergonomická rukojeť s poutkem na zavěšení
Dno pánve je vyztuženo antideformačním kotoučem
Indukce (vhodná pro všechny typy sporáků)

Hmotnost: 1 kg
Rozměry: 40x290x500 mm
Výška: 4 cm
Spodní tloušťka: 4 mm
Tloušťka těla: 1,8 mm
Tloušťka okraje: 1,8 mm
Materiál: Odlévaný hliník
Materiál vnějšího povrchu: Tepelně odolné 4 vrstvy
Vnitřní nátěr: PFLUON 4 vrstvy
Materiál rukojeti: Bakelit
Barva vnitřního nátěru: Mramor s bílými tečkami
Osvědčení: LFGB (Tuv lab)

Vnější tepelně odolný nátěr
Není nic horšího, než když se rozhlédnete po své krásné kuchyni a vidíte řadu spálených hrnců a pánví. Tomuto nevzhlednému rozptýlení se lze vyhnout. Žáruvzdorný povlak zajišťuje udržování teplot pod kontrolou, takže vaše pánev zůstane bez jakýchkoliv tmavých skvrn – vaše kuchyně a vaše nádobí zůstanou čisté.

Vyztužený mramorový nepřilnavý povlak
Tato pánev je vyrobena s použitím 4vrstvého nepřilnavého povlaku Pfluon, který je vysoce odolný proti oděru a vyžaduje jen málo nebo žádný olej, což je ideální pro zdravé vaření a snadné čištění. Odolný nepřilnavý mramorový povlak neobsahuje PFOA. Celkově to znamená, že budete vařit mnohem zdravější jídla s použitím menšího množství oleje a strávíte méně času úklidem a více času se svou rodinou a přáteli.

Ergonomická rukojeť
U této pánve Meridiana je ergonomicky tvarovaná rukojeť s poutkem na zavěšení, která nabízí bezpečné uchopení a pohodlné zvedání, takže můžete pánev používat i po dlouhém dni v kanceláři bez jakýchkoli potíží.

Antideformační disk
Jedním z hlavních problémů s nádobím, které je levně vyrobené a špatně konstruované, je to, že po nějaké době a po určité úrovni vysokých teplot se pánve začnou kroutit. To vede k neoptimálnímu vaření a nakonec k tomu, že pánev je nadbytečná a může se rozbít. Dno pánve je vyztuženo antideformačním kotoučem. To znamená, že bez ohledu na to, jak vysoká je teplota a kolikrát ji použijete, pánev si zachová svůj tvar dlouho do budoucna.

Indukční dno
Stále více z nás se odklání od tradičních plynových sporáků a směřuje k indukčním ohřívačům. Tento způsob vaření přináší řadu zdravotních výhod, protože přijímáme méně částic, ale je také šetrnější k životnímu prostředí, protože se vzdaluje fosilním palivům a směřuje ke zdrojům elektrické energie. Dno pánve je hladké a ploché, takže dnem pánve mohou protékat elektrické proudy a je také plně kompatibilní s jakýmkoli jiným druhem kuchyňského vybavení, takže funguje i na plynových, elektrických, sklokeramických a halogenových varných deskách. To vše znamená, že vám zbyde velmi přizpůsobivý předmět, který bude efektivní jak s vaším časem, tak s vašimi účty za energii.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánve
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: