RESTO 93193 Pánev na smažení 24 cm (CAS)

Kód: RES-93193
Neohodnoceno
Značka: Resto
559 Kč 461,98 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESTO 93193 Pánev na smažení 24 cm (CAS)

Vnitřní keramický nepřilnavý povrch bez PFAS
Ergonomická měkká rukojeť s poutkem na zavěšení
Dno pánve je vyztuženo antideformačním kotoučem
Indukce (vhodná pro všechny typy sporáků)

Materiál: Recyklovatelný hliník
Průměr pánve: 24 cm
Výška: 4,8 cm
Materiál vnitřního povrchu: PFLUON keramický nepřilnavý povlak
Materiál vnějšího povrchu: Vnější tepelně odolný povlak
Materiál rukojeti Soft-touch
Moderní ekologický design

Cas je řada, která je vytvořena pro ty, kteří mají rádi ten nenápadný, nepřehnaně propracovaný, skandinávský vzhled. Je to kolekce vytvořená pro lidi, kteří jsou příznivci uklidňujících elegantních linií s minimem nepořádku. Tuto řadu jsme zredukovali na to nejnutnější a učinili jsme tak maximálně šetrným způsobem k životnímu prostředí. Je to proto, že jsme řadu Cas vytvořili z recyklovatelného hliníku, takže odstraňujeme možný odpad z životního prostředí a místo toho jej vracíme k použití. Minimalistický design této pánve Cas z ní udělá perfektní doplněk do vaší uklizené kuchyně.

Zesílený keramický nepřilnavý povrch
Řada Cas přichází s nepřilnavým vnitřním keramickým povlakem PFLUON. Kromě toho jsou pánve bez PFAS, což znamená, že neobsahují toxické chemikálie. Patří mezi ně ochrana vás i životního prostředí.

Vnější tepelně odolný nátěr
Není nic horšího, než když se rozhlédnete po své krásné kuchyni a vidíte řadu spálených hrnců a pánví. Tomuto nevzhlednému rozptýlení se lze nejlépe vyhnout. Naštěstí tento žáruvzdorný povlak zajišťuje udržování teplot pod kontrolou, takže vaše pánev zůstane bez jakýchkoliv tmavých skvrn – vaše kuchyně a vaše nádobí zůstanou čisté.

Ergonomická rukojeť měkká na dotek
Chtěli jsme něco, co ve vašich rukou bude spíše jako úleva, než jako práce. Proto jsme během fází navrhování dbali na to, abychom zkonstruovali ergonomicky tvarované rukojeti, které perfektně padnou do ruky. S měkkým povrchem, takže se pohodlně drží.

Antideformační disk
Jedním z hlavních problémů s nádobím, které je levně vyrobené a špatně konstruované, je to, že po nějaké době a po určité úrovni vysokých teplot se pánve začnou kroutit. To vede k neoptimálnímu vaření a nakonec k tomu, že pánev je nadbytečná a může se rozbít. Pánev Cas tomu pomáhá předejít tím, že dno pánve je vyztuženo antideformačním kotoučem. To znamená, že bez ohledu na to, jak vysoká je teplota a kolikrát ji použijete, pánev Cas si zachová svůj tvar dlouho do budoucna.

Indukční dno
Stále více z nás se odklání od tradičních plynových sporáků a směřuje k indukčním ohřívačům. Tento způsob vaření přináší řadu zdravotních výhod, protože přijímáme méně částic, ale je také šetrnější k životnímu prostředí, protože se vzdaluje fosilním palivům a směřuje ke zdrojům elektrické energie. Chtěli jsme vytvořit pánev, která by odrážela tento krok a změnu v potřebách spotřebitelů, a proto jsme do řady Cas zavedli indukční dno. Takže pokud máte nový indukční sporák, můžete si být jisti, že pánev Cas bude fungovat i pro vás.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánve
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: