RESTO 93186 Hrnec s pokličkou 16 cm (MON)

Kód: RES-93186
Neohodnoceno
Značka: Resto
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESTO 93186 Hrnec s pokličkou 16 cm (MON)

Vnitřní nepřilnavý povlak
Ergonomická měkká rukojeť s poutkem na zavěšení
Skleněná poklice s otvorem pro páru
Dno je vyztuženo antideformačním kotoučem
Indukce (vhodná pro všechny typy sporáků)

Průměr: 16 cm
Výška: 8,5 cm
Objem: 1,6 litru
Materiál rukojeti: Soft-touch
Vnitřní nátěr: PFLUON 4 vrstvy
Materiál: Recyklovatelný hliník
Materiál vnějšího povrchu: Tepelně odolný 4 vrstvy
Materiál víka: Tvrzené sklo, Silikon

Zesílený nepřilnavý povlak
Chtěli jsme vytvořit kolekci, která vám zabrání trávit hodiny u dřezu, když byste místo toho mohli trávit více času s lidmi, které máte rádi. Proto jsme navrhli řadu Mon se 4vrstvým nepřilnavým povlakem PFLUON. Ten je odolný proti oděru a zabraňuje vzniku nevzhledných škrábanců. Výrobky vyžadují málo nebo žádný olej, což přispívá ke zdravé stravě. Kromě toho neobsahují PTFE a udržují všechny ty toxické „věčné chemikálie“ – které jsou škodlivé pro životní prostředí i pro vás – co nejdále od vás a vašich potravin.

Vnější tepelně odolný nátěr
Existuje jen málo rychlejších způsobů, jak zkazit pohled na dobře navrženou kuchyni, než vidět hromadu hrnců a pánví, jejichž povrch je celý spálený a spálený přehřátím. Mnoho levnějších nebo špatně navržených produktů k tomu vede a v Resto Kitchenware jsme se rozhodli vyhnout se tomu. Podařilo se nám to díky vnějšímu tepelně odolnému povlaku, který udržuje teploty pod kontrolou, takže vaše nádobí zůstane čisté a neposkvrněné jako první den, kdy jste jej koupili.

Skleněné víko
Skleněná poklice umožňuje snadné sledování průběhu vaření a je dodávána se stylovým knoflíkem na poklici ve tvaru dřeva a silikonovým okrajem se speciálním výstupem páry, který umožňuje snadné vyfouknutí přebytečné páry, aniž byste museli poklici sundávat. Vzhledem k tomu, že všichni víme, že vaření může být občas uspěchané a věci v kuchyni mohou být trochu nepředvídatelné, dali jsme si pozor, abychom přidali silikonový lem tlumící nárazy, aby se skleněná poklice nerozbila při nárazu, pokud náhodou upadnete.

Ergonomické rukojeti měkké na dotek
Chtěli jsme vytvořit řadu nádobí, které promění akt návratu ke sporáku spíše v radost než v práci nebo něco, co jste museli překonat, abyste mohli jíst. Naším cílem bylo vytvořit něco, co odráží potěšení z vaření a zároveň je neuvěřitelně pohodlné. Proto jsme navrhli řadu Mon s ergonomicky tvarovanými rukojeťmi s povrchem měkkým na dotek a vložkami podobnými dřevu. Tento design zajišťuje nejen maximální pohodlí, a to i při přenášení velkého množství těžkých potravin na pánvích během dlouhého vaření, ale také stylový vzhled.

Antideformační disk
Jedním z hlavních problémů velkého množství nádobí na trhu je to, že je často levně vyrobené a špatně navržené. Jedním z hlavních důsledků toho je, že tyto druhy pánví se rychle deformují pod vysokými teplotami na dlouhou dobu, což je činí zcela nepoužitelnými. Tento problém se nám podařilo obejít zavedením dna, které je vyztuženo antideformačním diskem, aby byl zajištěn povrch, který se používáním nedeformuje, bez ohledu na to, jak vysoká je teplota nebo jak dlouho trvá.

Indukční dno
Tato kolekce Mon je vybavena indukčním dnem, díky čemuž se tato řada skvěle přizpůsobí moderním indukčním sporákům. Tyto typy sporáků se stávají stále módnějšími, protože se posouváme k více elektrickým zdrojům energie. Pánve Mon jsou však vhodné na všechny typy sporáků, bez ohledu na uspořádání vaší kuchyně, ať už je moderní nebo tradičnější.

pan-eco

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnce
Záruka: 2 roky
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: