RESTO 93050 Hluboká pánev na smažení 20 cm (AQUILA)

Kód: RES-93050
Neohodnoceno
Značka: Resto
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESTO 93050 Hluboká pánev na smažení 20 cm

  • Vnitřní nepřilnavý granitový povlak PFLUON
  • Ergonomická dřevěná rukojeť Soft Touch s poutkem na zavěšení
  • Dno pánve je vyztuženo diskem proti deformaci
  • Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukčních
  • Hmotnost výrobku: 0,54 kg
  • Materiál: Kovaný hliník
  • Výška: 6 cm
  • Průměr: 20cm
  • KOlekce_ AQUILA

Vnitřní nepřilnavý granitový povlak

Tato řada Aquila je vyrobena s použitím čtyřvrstvého nepřilnavého povlaku Pfluon, který zajišťuje vynikající uvolňování chutí a umožňuje pohodové vaření, ale i čištění. Pryč jsou ty dny, kdy jste po uvaření skvělého jídla museli trávit hodiny u kuchyňského dřezu drhnutím pánví namísto posezení na pohovce s přáteli a rodinou. Vynikající odolnost těchto pánví zaručí, že bez ohledu na to, jak často je používáte, se na ně můžete spolehnout, že znovu a znovu odvedou dobrou práci.

RESTO

Vnější žáruvzdorný povlak

Všichni známe hrnce ad pánve, které skončily poničené a flekaté od jejich používání. U některých pánví se to často může stát hned při prvním použití, což znamená, že už navždy budete používat nádobí, které vypadá staře, že už má svá léta za sebou. U této řady Aquila jsou však pánve opatřeny vnějším žáruvzdorným povlakem, takže jejich povrch je chráněn před připáleninami.

RESTO

Ergonomické rukojeti s měkkým povrchem

Úchyty připomínající dřevo poskytují dokonalý estetický dojem, jsou také vybaveny praktickým závěsem pro zavěšení, který vám umožní co nejlépe uspořádat pracovní prostor ve vaší kuchyni. Díky rukojetím s měkkým povrchem na dotek budete mít během vaření pohodlí, a když je vše hotovo, stačí je jednoduše umýt a pověsit k usušení.

RESTO

Antideformační disk

Všichni známe ten druh levně vyrobeného a špatně konstruovaného nádobí, který má za následek, že se vaše náčiní ohýbá a deformuje již s prvními použitími. Jedním z dalších faktorů, který pomůže zajistit dlouhou životnost nádobí Aquila, je skutečnost, že dna všech pánví Resto jsou vyztužena antideformačním diskem, který zajišťuje to, že se povrch používáním nedeformuje. Takže bez ohledu na to, jak často vaříte a jakou teplotu v kuchyni používáte, můžete se na svou pánev spolehnout každý den.

RESTO

Indukční dno

V dnešní době máme všichni mnoho různých typů kuchyní. Moderní technologický pokrok vedl k nesčetnému množství různých sestav, z nichž každá má své výhody. Přesto to znamená, že některé nádobí zůstává nadbytečné a nedokáže se přizpůsobit konkrétním spotřebičům, pokud se například přestěhujete. S touto řadou je však zajištěna plná funkčnost všech spotřebičů. Jedná se o pánve kompatibilní s indukcí, které fungují na indukčních, plynových, elektrických, sklokeramických a halogenových varných deskách, což znamená, že tato řada je mimořádně přizpůsobivá.

Kolekce Aquila

V dnešní době se všichni pokoušíme napodobit vysoké standardy v kuchyni, jakých dosahují špičkoví šéfkuchaři na televizních obrazovkách. Chceme však, aby se nám to dařilo s lehkostí a s tím pomůže tato řada Aquila. Jedná se o jedinečně tvarované hluboké pánve s vnitřním nepřilnavým granitovým povrchem, které jsou zároveň lehké, snadno se čistí a můžete si být jisti, že vám budou dělat společnost ve vaší kuchyni po dlouhou dobu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.57 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: