RESTO 93025 Pánev na palačinky 24 cm (CARINA)

Kód: RES-93025
Neohodnoceno
Značka: Resto
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • Vnitřní nepřilnavý mramorový povlak (design zlatá drť)
  • Vysoce tepelně odolný vnější povlak
  • Ergonomicky tvarovaná dřevěná rukojeť Soft-touch
  • Vhodné pro všechny typy sporáků, včetně indukčních
  • Materiál: kovaný hliník
  • Průměr: 24 cm
  • Hloubka: 1,8 cm
  • Hmotnost produktu: 0,7 kg
  • Kolekce: CARINA

Moderní design

Všichni chceme vylepšit způsob vaření, s chutí sledujeme programy o vaření, s chutí téměř stejně velkou jako konzumujeme samotné jídlo. Chceme, aby naše kuchyňské náčiní bylo stejně dobré jako to, které používají přední kuchaři. V průběhu let se nám také vyvíjí naše chutě, zkoušíme různé experimenty, cizí jídla, máme ambice se vypořádat s dobrodružnými a netradičními pokrmy, které vidíme vařit špičkové kuchaře i amatéry v televizi, na cestách, festivalech, ... chceme si připravit tyto pokrmy, které nás zaujaly nebo oslnily svou chutí. A proto jsme při navrhování těchto pánví chtěli vytvořit něco, co by umocnilo tyto ambice a rozšířilo náš kulinářský zážitek. To nás dovedlo k vyrobení kolekce CARINA, pánví s moderním a elegantním designem v prvotřídní kvalitě s mnoha cennými vlastnostmi.

RESTO

Vnější tepelně odolný povlak

Chtěli jsme, aby vám tato kolekce nádobí CARINA nabídla to nejlepší a proto jsme ji pokryli speciálně navrženým vnějším povlakem, který chrání povrch před usazeninami uhlíku, usnadňuje údržbu a dlouhodobě udržuje původní vzhled. Od klasických lisovaných hliníkových pánví se liší silnějšími stěnami a vícevrstvým dnem. Všechny tyto faktory kombinují a optimalizují zážitky z vaření. Už nebudete vařit na panvi s podezřelou černou barvou nebo trávit hodiny snahou odstranit z ní napáleniny a ve finále ji pošrábat. Pánev Carina snadno a rychle vyčistíte.

RESTO

4vrstvý mramorový povlak se zlatými tečkami

Tyto pánve nabízí nejen krásný zlatý tečkovaný vzor, ale také se speciálně navržený 4vrstvý nepřilnavý povrch Pfluon, což je základem pro ultravysokou odolnost a trvanlivost. Tento atraktivní nepřilnavý vnitřní povlak je více než jen designový trend, jedná se o základní 4vrstvý nepřilnavý materiál, který vede k mnohem vyššímu výkonu. To znamená, že můžete vařit s minimálním množstvím oleje a že se jedná o vysoce oděruvzdorný nepřilnavý povrch. Vnitřní povlak na bázi vody neobsahuje kadmium, olovo a kyselinu perftroktanovou (PFOA).

RESTO

Ergonomická měkká dřevěná rukojeť

Modely pánví Carina budou skvělým doplňkem každé kuchyně bez ohledu na design - tradiční i moderní. Jejich ergonomické měkké dřevěné rukojeti jsou příjemné na dotek a zacházení, práce s nimi je radost. Mají očka pro zavěšení, což vám umožní organizovat pracovní prostor ve vaší kuchyni tím nejlepším způsobem.

RESTO

Indukční dno

Vaření s indukčním vařičem je nesmírně přínosné, protože se rychle zahřívá, je energeticky efektivní a také mnohem bezpečnější, ale tyto typy sporáků vyžadují speciální pánve s magnetickým dnem, a proto je u této řady CARINA dno pánve hladké a ploché, takže jeho základnou mohou protékat elektrické proudy. Indukčně kompatibilní pánve fungují také na plynových, elektrických, sálavých a hladkých varných deskách. Takže i když se přestěhujete a zjistíte, že máte jinou kuchyňskou sestavu, víte, že váš adaptabilní starý přítel z kolekce CARINA bude vaším důvěryhodným partnerem i nadále.

RESTO

Antideformační disk

Na rozdíl od mnoha standardních pánví je spodní část všech pánví Resto vyztužena antideformačním kotoučem, který prodlužuje jejich životnost a zaručuje odolnost proti deformaci při zahřátí. Takže se můžete spolehnout robustnost a stabilitu pánve CARINA po mnoho dalších let.

Svou pánev CARINA můžete používat dlouhodobě do budoucnosti a věřte, že se na ni můžete každý den spolehnout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Pánve
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.7 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: