RESTO 93019 Hrnec s pokličkou 24 cm, 4.7 l (CARINA)

Kód: RES-93019
Neohodnoceno
Značka: Resto
999 Kč 825,62 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESTO 93019 Hrnec s pokličkou 24 cm, 4.7 l

  • Vnitřní nepřilnavý mramorovaný povlak PFLUON
  • Ergonomické dřevěné rukojeti Soft Touch
  • Dno kastrolu je vyztuženo diskem proti deformaci
  • Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukce
  • Hmotnost výrobku: 1,83 kg
  • Materiál: Kovaný hliník
  • Průměr: 24 cm
  • Výška: 10,5 cm
  • Objem: 4,7 litru
  • Materiál víka: tvrzené sklo

RESTO

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

S naší řadou Carina jsme chtěli vytvořit dokonalou domácí řadu, která vám umožní vařit den co den s naprostou lehkostí i pro velké skupiny. Výsledkem je, že tyto hrnce kolekce Carina jsou ideální pro rodinné vaření a každodenní domácí použití. Skleněné poklice vám umožňují nahlédnout dovnitř, aniž byste museli poklici sundávat, což znamená, že nemusíte věčně odhadovat průběh přípravy jídla nebo si kazit správnou teplotu a zdržovat se tak. Indukční dna, kterými jsou tyto hrnce vybaveny, jsou vhodné pro všechny varné desky.

Zesílený mramorový nepřilnavý povrch pro zdravé vaření

Tyto hrnce jsou vybaveny čtyřvrstvým nepřilnavým povlakem (Pfluon), který je vysoce odolný proti oděru a k přípravě pokrmů nevyžaduje téměř žádný olej, což je ideální pro zdravé vaření a snadné čištění. Používání velkého množství oleje při vaření znamená, že do svých každodenních jídel přidáváte obrovské množství kalorií a také po vaření vzhledem k náročnosti čištění trávíte více času u dřezu. Proto vám tato řada nabízí možnost obejít oba tyto neblahé aspekty. Odolný nepřilnavý mramorový povrch neobsahuje PFOA.

RESTO

Vnější žáruvzdorný povlak

Všichni chceme mít nádobí, na které se můžeme spolehnout po dlouhou dobu, které se bude snadno používat a nebude vypadat ošuntěle už po několika přípravách jídla. Proto jsme u této kolekce speciálně navrhli vnější povlak, který chrání povrch nádobí před usazováním uhlíkových usazenin, usnadňuje údržbu a dlouho si zachovává svůj původní vzhled. Už se vám tedy nestane, že budete hrnce drhnout u dřezu a snažit se je vrátit do stavu, v jakém byly, když jste si je koupili.

RESTO

Ergonomická rukojeť s měkkým povrchem na dotek

Rukojeti této řady Carina připomínající dřevo nejenže vytvářejí úžasný estetický dojem, díky němuž dokonale doplní jakoukoli kuchyň bez ohledu na její design, ale jsou také měkké na dotek. Takže i když vaříte několik hodin v kuse, můžete se na ně spolehnout, nebudou se vám špatně držet, ani když vám třeba začne ubývat energie. Právě tato kombinace funkčnosti a důrazu na estetiku je pro tuto řadu i étos značky Resto skutečně typická.

RESTORESTO

Rukojeť víka se zabudovanou opěrkou pro lžíci

Všichni známe tu zmatenou vteřinu, kdy nevíme, co si počít se lžící poté, co jsme ji použili k míchání. Nechcete ji nutně nechávat v pánvi, zatímco se jídlo vaří, ale její odložení na povrch vedle plotny vede často k nepořádku, tedy dalšímu úklidu. Proto je tato řada dodávána s univerzálním držákem lžíce, který je zabudován přímo do rukojeti poklice, aby vaše kuchyňské desky zůstaly čisté. Lžíci tedy jednoduše zasunete a udržujete si čistou kuchyň a jasnou mysl, což v konečném důsledku povede k lepším konečným výsledkům vaření.

RESTORESTO

Antideformační disk

Všichni známe problém s druhy nádobí, které je špatně navržené a levně vyrobené. Často se jedná o takové druhy pánví, které se téměř okamžitě deformují, prohýbají a obtížně se používají. U této řady Carina je však dno vyztuženo antideformačním diskem, který prodlužuje jejich životnost a zaručuje odolnost proti deformacím při zahřívání. Proto víte, že se na kolekci nádobí CARINA od RESTO můžete znovu a znovu spolehnout, ať už je ve vaší kuchyni jakkoli horko!

RESTORESTO

Indukční dno

Vaření na indukčním sporáku je velmi efektivní, rychle se zahřívá, je energeticky úsporné a také bezpečné. Tyto sporáky vyžadují speciální nádobí s magnetickým dnem, jako je toto. Dno nádobí je hladké a ploché, takže elektrický proud může protékat dnem nádobí, samozřejmě, že je také plně kompatibilní s jakýmkoli jiným druhem sporáku, funguje i na plynových, elektrických, sklokeramických a halogenových sporácích.

RESTO

Kolekce Carina = řada pánví, pekáčů a nožů, která vám nabízí dokonalé stylové vaření

V dnešní době všech pořadů o vaření, které sledujeme, chceme, aby naše kuchyně vypadaly jako kuchyně profesionálů, potrpíme si na pečlivě navrženém interiéru a nechceme ji znehodnotit ošklivě vypadajícím kuchyňským náčiním. Proto je tato kolekce Carina navržena se stylovým bronzovým povrchem a rukojetí s efektem dřeva.

Je vyrobena z kovaného hliníku, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, je odolný proti korozi, má jedinečný tvar a nabízí lehkou variantu pro vaše nádobí. Lze ji používat na všech typech varných desek: indukčních, plynových, elektrických, sklokeramických i halogenových.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.853 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: