RESTO 92102 Hrnec s pokličkou 16 x 9.5 cm, 1.9 l (RIGEL)

Kód: RES-92102
Neohodnoceno
Značka: Resto
749 Kč 619,01 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESTO 92102 Hrnec s pokličkou 16 x 9.5 cm, 1.9 l

 • Ergonomická rukojeť z nerezové oceli s poutkem na zavěšení
 • Měřicí stupnice uvnitř
 • Dno je vyztuženo diskem proti deformaci
 • Vhodné pro všechny typy sporáků včetně indukčních
 • Hmotnost výrobku: 0,9 kg
 • Rozměry: 100x180x260 mm
 • Materiál: nerezová ocel
 • Průměr: 16 cm
 • Výška: 9,5 cm
 • Objem: 1,9 litru
 • Materiál poklice: tvrzené žáruvzdorné sklo

Energeticky úsporné vícevrstvé kapslové dno

V dnešní době se všechny domácnosti snaží co nejvíce snížit své účty za plyn a elektřinu. Proto toto nádobí i po vypnutí sporáku udrží teplo po dlouhou dobu, což vám umožní pokračovat ve vaření vašich oblíbených pokrmů a zároveň ušetřit na zmíněných účtech za plyn nebo elektřinu, ale také šetříte životní prostředí!

RESTO

Tepelně odolné skleněné víko

U této kolekce jsme se snažili, aby praktické prvky zároveň pomohly zajistit, že připravované pokrmy budou co nejlepší. Proto jsme se postarali o to, aby víko bylo vybaveno vývodem páry a mělo mírnou konkávu, tak se shromažďují kapičky páry uprostřed, aby se vracely do pokrmů a vaše jídlo tak bylo ještě šťavnatější a chuť ještě lepší. Všechny poklice jsou vyrobeny ze žáruvzdorného skla, takže kdybyste se náhodouo ně otřeli, můžete být uchráněni před nepříjemnými popáleninami.

RESTOPohodlné rukojeti bez ohřevu

Tolik pánví a hrnců na trhu nedokáže zabránit zahřívání rukojetí na varných deskách. To znamená, že musíte neustále hledat utěrky nebo rukavice, abyste se při manipulaci s nimi ochránili před popáleninami. Tomu je však konec, řada Rigel nabízí rukojeti, které se nezahřívají a umožňují tak bezproblémové přenášení z místa na místo.

 

RESTORESTOFunkční odměrná stupnice

Všichni víme, jak obtížné je udržovat pořádek v kuchyni, obzvláště, když máte vášeň pro vaření a rádi vytváříte různorodé pokrmy, které vyžadují nespočet různých druhů, postupů a měření, pak se nevyhnutelně stane, že kuchyně občas skončí v chaosu a nepořádku. Při konstrukci této kolekce Rigel jsme se pokusili tento konkrétní problém obejít tím, že jsme do pánve zahrnuli funkční měrku, abyste nemuseli neustále odměřovat a přelévat z jiných nádob.

Indukční dno

Vaření na indukčním sporáku je bezesporu velmi efektivní. Rychle se zahřívá a tak šetří váš čas, je energeticky úsporný, navíc je i bezpečnější. Indukční magnetické základny tohoto nádobí zaručují vynikající přenos tepla a jsou kompatibilní se všemi varnými deskami včetně indukčních. Dna nádobí RESTO jsou navíc vyztužena diskem proti deformaci, takže i po dlouhém používání zůstane vaše nádobí jako nové.

Snadné čištění

Nikdo nechce po snědení chutného jídla trávit hodiny u dřezu s nádobím, vaření je ta zábavná část a uklízení po něm je to, bez čeho bychom se všichni mohli obejít. Při navrhování této kolekce Rigel jsme proto chtěli vytvořit něco, co vám ušetří čas při mytí nádobí a umožní vám strávit více času s přáteli a rodinou po obědě a večeři. Proto jsme se postarali o to, aby se toto nádobí mimořádně snadno čistilo jak rukama, tak v myčce na nádobí.

RESTO

Kolekce Rigel

Kolekce Rigel je ideální pro vaření pro rodiny a každodenní domácí použití. Kapslové dno podporuje vynikající tepelnou vodivost a rovnoměrné rozložení tepla, zatímco konstrukce z nerezové oceli zajišťuje dlouhou životnost. Každý kus je vybaven nýtovanými ergonomickými rukojeťmi pro vynikající rovnováhu a pohodlí. Poklice z tvrzeného skla jsou vyztuženy nerezovými okraji a úchyty, které zajišťují bezpečné uchycení a zároveň umožňují sledovat průběh vaření bez uvolňování vlhkosti. Nádobí je vhodné pro všechny varné desky, je mimořádně praktické a efektivní a jistojistě se stane vaším spolehlivým společníkem na dlouhá léta dopředu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.9 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: