RESTO 92004 Hrnec s pokličkou 22 x 12 cm, 4.6 l (LIBRA)

Kód: RES-92004
Neohodnoceno
Značka: Resto
799 Kč 660,33 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESTO 92004 Hrnec s pokličkou 22x12 cm, 4.6 l

  • Skleněné víko s výstupem páry
  • Měřící stupnice
  • Nýtovaná držadla z nerezové oceli
  • Indukční (vhodné pro všechny typy sporáků)
  • Hmotnost produktu: 1,308 kg
  • Materiál: nerezová ocel
  • Materiál držadel: nerezová ocel
  • Vnitřní materiál: nerezová ocel
  • Víko materiálu: tvrzené sklo, nerezová ocel
  • Vybavení: včetně pokličky

HRNCE Z NEREZOVÉ OCELI 18/10 série LIBRA
Silný a robustní, preventivně proti opotřebení a také odolný proti korozi. Tělo je vyrobeno z vysoce kvalitní nerezové oceli. Výsledkem je ultra hladký povrch, který je odolný vůči skvrnám a snadno se čistí.

 

Energeticky úsporné kapsulovité vícevrstvé dno

Jednou z našich hlavních starostí při navrhování této kolekce byly její energeticky úsporné vlastnosti při použití v procesu vaření. Je to pro nás nejen důležité z hlediska životního prostředí, ale také vám chceme ušetřit čas a spotřebovanou energii. A proto jsme vytvořili tento hrnec s jedinečnou vícevrstvou kapslovitou konstrukcí v jeho dnu, která vám nejen ušetří energii, ale také zajistí rovnoměrné zahřátí celé oblasti hrnce. Důmyslná funkce tohoto vícevrstvého dna spočívá v tom, že i po vypnutí sporáku udrží teplo po dlouhou dobu, což vám umožní pokračovat ve vaření vašich oblíbených pokrmů a současně šetřit na vašem účtu za plyn nebo elektřinu . To je jen jeden ze způsobů, jakým jsme odhodláni zajistit, aby naše výrobky byly co nejšetrnější k životnímu prostředí.

RESTO

Snadné čištění

Chtěli jsme vytvořit hrnec, který by se snad používal a co nejsnadněji čistil, takový, který lze umývat jak ručně, tak v myčce na nádobí. Při čištění není nutné používat nic jiného než standardní metody. K odstranění skvrn na povrchu kastrolu se nedoporučují alkalické a abrazivní čisticí prostředky.

Funkční měřicí stupnice

Všichni kuchaři vědí, že načasování a měření jsou klíčem k úspěchu. Abychom vám v tom pomohli a zabránili zbytečnému mytí nádobí, připravili jsme vám funkční stupnici vytištěnou na stěně uvnitř pánve. To znamená, že jste schopni přesně přidat požadované množství kapaliny a pečlivě kontrolovat její hladinu. Výsledkem bude lepší chuť pokrmů a méně času stráveného u dřezu na nádobí!

 

RESTO

Pohodlné rukojeti, které se nazahřívají

Rukojeti, které při používání vedou teplo, jsou nepohodlné a hlavně nebezpečné. Tento hrnec s pohodlnými rukojeťmi, které se nazhřívají, jsou ideální pro uchopení a přesunutí pánve z místa na místo během přípravy vašich oblíbených pokrmů. To znamená, že při vaření budete moci vařit efektivněji a bezpečněji.

RESTO

Tepelně odolné skleněné víko

Víko, které má mírnou konkávnost, a tak ideálně shromažďuje kapičky páry v jeho středu, aby je vrátilo zpět do nádoby, vaše jídlo tak bude ještě šťavnatější a chuť ještě lepší. Všechna víka jsou vyrobena ze žáruvzdorného skla, které chrání ruce před nebezpečím, a jsou opatřeny otvorem pro uvolnění páry, který v případě potřeby uvolní tlak.

 

RESTO

HRNCE Z NEREZOVÉ OCELI 18/10

Tento hrnec je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, ze špičkové nerezové oceli. Silný a robustní materiál, odolný proti opotřebení a proti korozi. Ultra hladký povrch, který je odolný vůči skvrnám a snadno se čistí.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hrnce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.31 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: