Wise Pet 900208 hračka a obal na mini tablet Checker

Kód: WSP-900208
Neohodnoceno
Značka: Wise Pet
299 Kč 247,11 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plyšová zábavná příšerka ze série Wise-Pet - ochranné pouzdro pro tablety.

Stvořeno pro děti!

Vyberte si svoji oblíbenou postavičku, vložte tablet a hrajte si.

Wise-Pet plyšové příšerky můžete používat v autě zavěšené za sedadlo, s vloženým tabletem tak, aby se Vaše děti mohly dívat na videa, pohádky nebo hrát hry. Zároveň jsou příjemnými dětskými společníky.

  • Použití v autě: nasazení za opěrku hlavy nebo sedačku
  • Použití doma: držák na tablet
  • Ochranný prvek: pouzdro na tablet proti poškrábání
  • Plyšová hračka určená pro menší 7" až 8" tablety
  • Vnitřní rozměry: max. 205.74 x 134.7 x 13.3 mm
  • Ochranné pouzdro pro Vaše zařízení

Při dlouhých jízdách autem Vaše děti začnou opakovat otázku "Kdy už tam budeme?" To je přesně chvíle, kdy výrobky Wise-Pet přijdou vhod - předtím než ztratíte trpělivost, strčte tablet do speciální kapsy v plyšákovi, vyberte si aplikaci, se kterou si budou děti hrát a vychutnávejte si dál cestu autem.

Vaše děti si mohou Wise-Pet plyšáky zavěsit za sedadlo a sledovat filmy, nebo si je jednoduše posadí do klína a mohou hrát hry.

Ke správnému použití Wise-Pet pouzder v autě zacvakněte plastový háček do připravené smyčky. Umístěte Wise-Pet pouzdro popruhem za opěrku hlavy nebo za sedačku řidiče či spolujezdce. Ujistěte se, že je nasazený směrem k dítěti a že je pevně zajištěn. Je to opravdu jednoduché! Po umístění telefonu nebo tabletu do Wise-Pet pouzdra můžete spokojeně jet a nechat si své děti hrát.

Aplikace zdarma pro Váš tablet

Vložte Váš tabletdo speciální kapsy a užívejte si Wise-Pet pouzdra s bezplatnou aplikací! S Wise-Pet aplikací si můžete hrát a mluvit s Vaším Wise-Pet zvířátkem - plyšovým pouzdrem pro tablety. Wise-Pet je sympatické plyšové zvířátko, které Vašim dětem zajistí hodiny zábavy, zatímco je Vaše zařízení v bezpečí.

Wise-Pet má již přednastavené skladby.

Kromě těchto skladeb si můžete přizpůsobit vše ostatní pomocí libovolných přednastavených tváří.

Tímto způsobem si můžete předem nahrát pohádku na dobrou noc, takže Vaše dítě může jít spát s pohádkou namluvenou Vaším hlasem. Wise-Pet je dostupný se spoustou různých tváří - listujte mezi různými tvářemi a sledujte, jak se jejich ústa hýbají podle toho, jak mluvíte.

Sledujte videa na YouTube a poslouchejte písničky speciálně pro děti. Mluvte na Wise-Pet a poslouchejte, jak po Vás opakuje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Obaly na tablety a telefony
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.37 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: