TECH set cestovních adaptérů Svět do Evropa

Kód: TBU-921
Neohodnoceno
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Evropské zásuvky již nejsou pro cizince problém! S tímto univerzálním cestovním zásuvkovým adaptérem pro evropské zásuvky nebude s elektrikou problém. Cestovní adaptér disponuje čtyřmi zástrčkami pro Evropu - Schuko, Anglie, Švýcarsko a Itálii.

  • umožňuje cestovatelům z více než 150 zemí bezpečně používat uzemněné nebo neuzemněné zařízení ve Spojeném království, Evropě, Itálii, Švýcarsku a jiných zemích používajících stejnou zásuvku
  • včetně čtyř vyměnitelných zástrček: Schuko (Evropa), Anglie, Švýcarsko a Itálie
  • bezpečné připojení většiny zástrček po celém světě (kromě Indie, JAR a evropských zástrček)
  • uzemněno pro maximální bezpečnost
  • adaptér neslouží pro změnu elektrického napětí
  • proud: max. 10 A
  • výkon: 1100 W při 110 V / 2200 W při 220 V

Cestovní adaptér slouží pouze jako redukce. Adaptér není měničem napětí, proto si vždy zjistěte napětí místní sítě, odpovídá-li požadavkům Vašich spotřebičů. Elektrické napětí spotřebiče musí být totožné s el. napětím napájecí sítě, do které bude spotřebič připojený. Tímto předejdete možným poruchám či škodám způsobeným nesprávným použitím. Výrobce ani dodavatel v takovém případě nemohou nést odpovědnost za způsobené škody.

Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní adaptéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.28 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: