TECH cestovní adaptér pro použití ve Švýcarsku a Lichtenštejnsku s integrovanou 2xUSB nabíječkou

Kód: TBU-947
Neohodnoceno
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Švýcarsko a Lichtenštejnsko jsou nádherné země, ale mají jiné zásuvky než my. Předejděte problémům s jinými koncovkami Vašich elektrických spotřebičů a kupte si tento cestovní zásuvkový adaptér právě pro tyto dvě země!

Pokud máte vybitý mobil, tablet, foťák, GPS nebo cokoliv, co je možné nabít přes USB konektor, použijte 2 USB výstupy, kterými také tento ideální cestovní adaptér disponuje.

  • umožňuje cestovatelům z Evropy bezpečně používat uzemněné nebo neuzemněné zařízení ve Švýcarsku a Lichtenštejnsku
  • uzemněno pro maximální bezpečnost
  • adaptér neslouží pro změnu elektrického napětí
  • USB: 2.1 A Dual USB
  • proud: max. 10 A
  • výkon: 2200 W při 220 V

Cestovní adaptér slouží pouze jako redukce ve Švýcarsku nebo Lichtenštejnsku. Adaptér není měničem napětí, proto si vždy zjistěte napětí místní sítě, odpovídá-li požadavkům Vašich spotřebičů. Elektrické napětí spotřebiče musí být totožné s el. napětím napájecí sítě, do které bude spotřebič připojený. Tímto předejdete možným poruchám či škodám způsobeným nesprávným použitím. Výrobce ani dodavatel v takovém případě nemohou nést odpovědnost za způsobené škody.

Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní adaptéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: