TECH cestovní adaptér pro použití v Itálii s integrovanou 2xUSB nabíječkou

Kód: TBU-946
Neohodnoceno
649 Kč 536,36 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Pokud se chystáte cestovat do Itálie, Tuniska nebo například do Chile, budete potřebovat cestovní zásuvkový adaptér. Samozřejmě je ideální, pokud takový cestovní zásuvkový adaptér bude zároveň umět pracovat s US

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud se chystáte cestovat do Itálie, Tuniska nebo například do Chile, budete potřebovat cestovní zásuvkový adaptér. Samozřejmě je ideální, pokud takový cestovní zásuvkový adaptér bude zároveň umět pracovat s USB.

TECH cestovní zásuvkový adaptér pro italský zásuvkový standard s 2 USB konektory bude jistě tím vhodným řešením!

  • umožňuje cestovatelům z Evropy bezpečně používat uzemněné nebo neuzemněné zařízení v Itálii, Chile, Uruguayi, Etiopii, Tunisku, Libyi, Sýrii a jiných zemích používajících stejnou zásuvku
  • uzemněno pro maximální bezpečnost
  • adaptér neslouží pro změnu elektrického napětí
  • proud: max. 10 A
  • výkon: 2200 W při 220 V

Cestovní adaptér slouží pouze jako redukce v zemích, ve kterých se používá italská zásuvka. Adaptér není měničem napětí, proto si vždy zjistěte napětí místní sítě, odpovídá-li požadavkům Vašich spotřebičů. Elektrické napětí spotřebiče musí být totožné s el. napětím napájecí sítě, do které bude spotřebič připojený. Tímto předejdete možným poruchám či škodám způsobeným nesprávným použitím. Výrobce ani dodavatel v takovém případě nemohou nést odpovědnost za způsobené škody.

Travel Blue je britský výrobce přislušenství pro všechny cestovatele. Jako jediný výrobce nejen ucelenou nabídku cestovního příslušenství, ale také disponuje vlastním vývojovým střediskem, které je garantem vysoké kvality a bezpečnosti všech produktů Travel Blue.

Doplňkové parametry

Kategorie: Cestovní adaptéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.12 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: