Stolní plynový gril Blackstone 17" Griddle s nerezovým panelem a víkem

Kód: BS-2143
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Blackstone
6 290 Kč 5 198,35 Kč bez DPH 6 290 Kč / 1 ks
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ať jste doma nebo se chystáte kamkoli do přírody, vezměte si s sebou svůj Blackstone 17” stolní gril. Přenosný design tohoto plochého grilu je ideální pro piknik, při kempování či rybaření. Rychle se zahřeje prostřednictvím hořáku ve stylu „H“ s výkonem 12 500 BTU, který zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla.

Díky systému zadního odvodu tuku ja čištění grilu snadné a jednoduché. Vařte venku bez kompromisů s tímto malým, ale mocným griddle Blackstone.

  • 17” varný prostor
  • Piezo zapalování
  • Snadno ovladatelná varná zóna s výkonným výkonem 12 500 BTU
  • Jeden hořák H z nerezové oceli
  • Patentovaný systém zadního odvodu tuku
  • Přední panel z nerezové oceli nenáročný na údržbu
  • Používá jednolibrový regulátor, adaptérová hadice není součástí dodávky
  • 2 roky záruka

Jaký je rozdíl mezi grilem a griddle?

Největší rozdíl mezi grilem a griddle je varná plocha. Na rozdíl od grilovacího roštu, který nechává jídlo často vystaveno přímému plameni, je griddle hladký, rovný povrch, na kterém se vaří jídlo jako na obří pánev.

Běžné grilování na grilovacích roštech nad otevřeným plamenem je pro mnoho lidí nevyhovující. Jídlo se může přilepit, propadnout mřížkami a rychle se připálit, pokud nedáváte pozor. Ale griddle je mnohem shovívavější. Teplotu lze regulovat buď ztlumením ohřevu, nebo přesunem potravin do chladnější oblasti. Jídlo nespadne do ohně, protože na varné desce nejsou žádné mezery, kterými by mohlo propadnout. Správně ošetřený povrch griddle navíc umožňuje, aby jídlo ve většině případů klouzalo, aniž by se přilepilo.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Plynové grily
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 13.6 kg

Ošetření Blackstone griddle

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Než se Blackstone stal značkou, které důvěřují tisíce lidí, měli zakladatelé vizi. Láska k jídlu, rodině, přátelům a přírodě dala vzniknout nápadu. S odhodláním k dokonalosti a kulinářské velikosti se tato vize stala v roce 2005 realitou.

Kdysi jsme snili o vytvoření nejlepších zážitků z vaření venku pro velké skupiny nebo rodiny. Po celá desetiletí jsme se spoléhali na grily a další zařízení, aby podpořily tento radostný okamžik, ale buďme upřímní, pokaždé se zdálo, že něco chybí. Když grilujeme venku, zbytek rodiny je stále zavřený v kuchyni a připravuje další jídla. Není to ideální zážitek. Chtěli jsme víc; chtěli jsme VŠE VAŘIT VENKU!

Proto vznikl griddle. Největší rozdíl mezi venkovním grilem a griddle je varná plocha. Na rozdíl od grilovacího roštu, který nechává jídlo často vystaveno přímému plameni, je griddle hladký, rovný povrch, na kterém se vaří jídlo jako na obří pánvi.

Produkty Blackstone jsou navrženy v USA pomocí nejnovějších technologií a inovací, ale my jsme více než jen další společnost zabývající se venkovním vařením. Naším hlavním zaměřením je navrhování kvalitních produktů, které přinášejí nejlepší výsledky.