Schránka na klíče SmartLife | Key Safe | Zámek | Venkovní | IPX5 | Černá

Kód: NED-BTHKB10BK
Neohodnoceno
Značka: Nedis
1 829 Kč 1 511,57 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bluetooth uzamykatelná skříňka Nedis je dokonalým řešením pro bezpečné a pohodlné ukládání klíčů pro domácí i každodenní použití a pro firemní použití. Uzamykatelný box je navržen tak, aby nabízel maximální flexibilitu a pohodlí. Může být trvale instalován na stěnu nebo použit jako přenosné řešení s třmenem, který lze umístit na kliku. Uzamykatelná schránka je dostatečně velká, aby do ní bylo možné uložit klíče od domu, kreditní karty a dokonce i klíče od auta.

Jednou z výjimečných funkcí Bluetooth boxu je jeho snadný systém správy hesel. Díky vzdálenému přístupu prostřednictvím aplikace Nedis Smartlife můžete pro své návštěvníky nebo hosty generovat jednorázové nebo dočasné kódy. Můžete také sledovat protokoly návštěv uživatele, abyste vždy věděli, kdo k zařízení přistupoval.

Bezpečnostní box nabízí několik způsobů, jak jej odemknout, a zajistit, aby k němu měl každý snadný přístup. Krabičku můžete odemknout na dálku prostřednictvím aplikace Nedis Smartlife nebo zadáním místního trvalého přístupového kódu. Kromě toho můžete vygenerovat dočasný přístupový kód, který lze sdílet s návštěvníky nebo hosty.

Digitální Bluetooth Keybox od Nedis Smart je navržen tak, aby byl uživatelsky přívětivý s digitálními tlačítky pro snadný přístup. Je vyroben z prémiového a trvanlivého kovového materiálu SPCC, takže je odolný proti poškrábání, zamrznutí a zaseknutí. S vodotěsností IPX5 je navržen tak, aby odolal jakýmkoli povětrnostním podmínkám.

Uzamykatelný box pracuje s 2x AA bateriemi, které vydrží až rok, což usnadňuje údržbu. V případě nouze má spodní nouzové napájecí rozhraní typu C pro napájení bezpečnostní schránky a výměnu baterie.

Inteligentní Bluetooth uzamykatelný box je prémiové, odolné a bezpečné řešení pro všechny vaše potřeby. Je ideální jak pro osobní rodinné použití, tak pro obchodní použití. Například pro vlastníka bytu dát svému nájemci platný kód pouze během doby nájmu nebo poslat jednorázový kód poskytovateli úklidových služeb na dálku.

Šířka 81 mm
Výška 141 mm
Hloubka 47 mm
Hmotnost 878 g
Barva Černá
Materiál Ocel
Nerezová Ocel
IP krytí IPX5
Vnitřní hloubka 20 mm
Vnitřní výška 110 mm
Vnitřní šířka 75 mm
Vnitřní objem 0.17 l

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácnost
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: