RESTO 5514 chladící taška tmavě šedá 14 l (FELIS)

Kód: RES-5514
Neohodnoceno
Značka: Resto
899 Kč 742,98 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESTO 5514 chladící taška tmavě šedá 14 l (FELIS)

Vnější tkanina odolná vůči nečistotám a vodě
Nepropustná podšívka
Prostorná hlavní přihrádka s dvojitými tahy na zip poskytuje dostatečnou kapacitu pro balení svačin a nápojů na celý den
Izolace zdravých potravin: Udržuje je čerstvé, abyste si mohli vychutnat jídlo na pikniku nebo cestování
Pohodlné polstrované rukojeti a odnímatelný nastavitelný popruh
Boční kapsa

Hmotnost produktu: 0,555 kg
Rozměry: 220x220x300 mm
Objem: 14,0 litru
Materiál: Polyester
Materiál vnějšího povrchu: Polyester

Kolekce Felis
Protože všechna naše léta jsou rok od roku teplejší a teplejší, nikdy nebylo tak důležité zajistit, aby vaše jídlo a pití zůstalo v chladné. Naštěstí vám naše kolekce Felis nabízí stylovou, všestrannou a prostornou chladicí tašku různých velikostí, které jsou ideální pro každodenní rutinu, cestování na dlouhé vzdálenosti, pikniky a dobrodružnější aktivity. S touto řadou dorazíte se svými věcmi dokonale vychlazenými a připravenými k jídlu a pití.

100% nepropustná podšívka
Je jen málo věcí horších, než když zjistíte, že z vaší chladicí tašky vytekla část nebo všechen obsah na koberec vašeho auta. Naštěstí se s touto taškou Felis tyto nešťastné události nestávají, protože taška je 100% nepropustná ve své výstelce, což znamená, že vaše auto i vaše oblečení nebudou potřísněny žádným z těchto neúmyslných rozlití.

Prostorná hlavní komora
Při balení na piknik se chcete ujistit, že máte všechny různé druhy potravin pro všechny chutě vašich hostů. Nejen to, také si chcete nechat dostatek místa pro výběr nápojů a možná i trochu ledu, pokud nejdete příliš daleko. To je důvod, proč má tato taška Felis prostornou hlavní přihrádku, která poskytuje dostatečnou kapacitu pro balení občerstvení a nápojů pro celou vaši skupinu. A otvor ve tvaru U po celé délce umožňuje snadný přístup k nalezení toho, co potřebujete.

Izolace zdravých potravin
Všichni známe problém míchání různých potravin s jinými. Proto jsme si dali záležet, abychom vytvořili tašku, která poskytuje zdravou izolaci potravin. Aby jídlo zůstalo čerstvé, abyste si mohli vychutnat jídlo do školy, do práce, na piknik nebo na cesty. Bez ohledu na to, do které z těchto činností se náhodou zapojíte, víte, že když jídlo vytáhnete z tašky, bude stejně chutné, jako by bylo, kdyby bylo vyndáno přímo z lednice.

Odolný vůči nečistotám a odpuzující vodu
Když jste venku s chladící taškou, musíte se samozřejmě potýkat s přírodními živly. Nikdy nevíte, co přinese nebe nad vámi, a nevíte ani přesný druh prostředí, ve kterém budete tašku pokládat. Abyste se vypořádali s druhy eventualit, kterým budete muset čelit, tato taška je dodávána s tkaninou odolnou vůči nečistotám. Má také vodoodpudivou povahu, takže vaši tašku nezatíží vlhkost.

Boční kapsa
Život se stane snazším, pokud se rozdělí. Když máme všechny věci spojené dohromady, vede to pouze ke zmatku a ke ztrátě času, když se snažíte věci třídit. Při navrhování této tašky Felis jsme na to pamatovali a zajistili jsme, že je dodávána s vlastní boční kapsou, abyste mohli odložit věci, jako je oblíbená kniha nebo příbory, aby neskončily na dně tašky a způsobily nepořádek ve vašich úhledně připravených jídlech. Vydejte se tedy plně připraveni a zorganizovaní na svůj piknik dopředu, rozděleni a připraveni vyrazit.

Dvojité stahování zipů
My v Resto Kitchenware se hluboce zajímáme o to, aby každý z našich předmětů byl co nejfunkčnější. Přestože všechny věci, které navrhujeme, jsou elegantní a mají estetickou kvalitu, díky které lahodí téměř každému oku, chceme také zajistit, aby všechny věci fungovaly tím nejlepším možným způsobem. Jedním malým příkladem jsou dvojité táhla na zip, což vytváří robustnější zipový systém, pomocí kterého můžete tašku otevřít i zavřít tou nejoptimálnější rychlostí a možným způsobem.

Pohodlná měkká rukojeť
Není pochyb o tom, že pikniková taška jakéhokoli druhu může být těžký předmět. Jen si pomyslete, jaké věci tam musíte nosit: nápoje, led, ovoce a příbory... Seznam by mohl pokračovat dál a dál. A neexistuje žádná záruka, že své místo na pláži nebo v parku najdete hned. Možná budete muset dlouho hledat, dokud nenajdete ten dokonalý kousek písku nebo trávy nebo místo v lese, abyste si otevřeli své dobroty. Proto má taška pohodlnou měkkou rukojeť. Věřte nám, vaše ruce a paže vám poděkují!

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladící boxy a tašky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: