RESTO 5502 chladící taška tmavě šedá 3.5 l (FELIS)

Kód: RES-5502
Neohodnoceno
Značka: Resto
399 Kč 329,75 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

RESTO 5502 chladící taška tmavě šedá 3.5 l (FELIS)

Vnější tkanina odolná vůči nečistotám a vodě
Nepropustná podšívka
Izolace zdravých potravin: Udržuje je čerstvé, takže si své jídlo můžete vychutnat doma, v kanceláři nebo ve škole
Pohodlná měkká rukojeť

Hmotnost produktu: 0,205 kg
Rozměry: 110x150x220 mm
Objem: 3,5 litru
Materiál: Polyester
Materiál vnějšího povrchu: Polyester

Kolekce Felis
Protože všechna naše léta jsou rok od roku teplejší a teplejší, nikdy nebylo tak důležité zajistit, aby vaše jídlo a pití zůstalo v chladné. Naštěstí vám naše kolekce Felis nabízí stylovou, všestrannou a prostornou chladicí tašku různých velikostí, které jsou ideální pro každodenní rutinu, cestování na dlouhé vzdálenosti, pikniky a dobrodružnější aktivity. S touto řadou dorazíte se svými věcmi dokonale vychlazenými a připravenými k jídlu a pití.

100% nepropustná podšívka
Je jen málo věcí horších, než když zjistíte, že z vaší chladicí tašky vytekla část nebo všechen obsah na koberec vašeho auta. Naštěstí se s touto taškou Felis tyto nešťastné události nestávají, protože taška je 100% nepropustná ve své výstelce, což znamená, že vaše auto i vaše oblečení nebudou potřísněny žádným z těchto neúmyslných rozlití.

Izolace zdravých potravin
Všichni známe problém míchání různých potravin s jinými. Proto jsme si dali záležet, abychom vytvořili tašku, která poskytuje zdravou izolaci potravin. Aby jídlo zůstalo čerstvé, abyste si mohli vychutnat jídlo do školy, do práce, na piknik nebo na cesty. Bez ohledu na to, do které z těchto činností se náhodou zapojíte, víte, že když jídlo vytáhnete z tašky, bude stejně chutné, jako by bylo, kdyby bylo vyndáno přímo z lednice.

Odolný vůči nečistotám a odpuzující vodu
Když jste venku s chladící taškou, musíte se samozřejmě potýkat s přírodními živly. Nikdy nevíte, co přinese nebe nad vámi, a nevíte ani přesný druh prostředí, ve kterém budete tašku pokládat. Abyste se vypořádali s druhy eventualit, kterým budete muset čelit, tato taška je dodávána s tkaninou odolnou vůči nečistotám. Má také vodoodpudivou povahu, takže vaši tašku nezatíží vlhkost.

Dvojité stahování zipů
My v Resto Kitchenware se hluboce zajímáme o to, aby každý z našich předmětů byl co nejfunkčnější. Přestože všechny věci, které navrhujeme, jsou elegantní a mají estetickou kvalitu, díky které lahodí téměř každému oku, chceme také zajistit, aby všechny věci fungovaly tím nejlepším možným způsobem. Jedním malým příkladem jsou dvojité táhla na zip, což vytváří robustnější zipový systém, pomocí kterého můžete tašku otevřít i zavřít tou nejoptimálnější rychlostí a možným způsobem.

Pohodlná měkká rukojeť
Není pochyb o tom, že pikniková taška jakéhokoli druhu může být těžký předmět. Jen si pomyslete, jaké věci tam musíte nosit: nápoje, led, ovoce a příbory... Seznam by mohl pokračovat dál a dál. A neexistuje žádná záruka, že své místo na pláži nebo v parku najdete hned. Možná budete muset dlouho hledat, dokud nenajdete ten dokonalý kousek písku nebo trávy nebo místo v lese, abyste si otevřeli své dobroty. Proto má taška pohodlnou měkkou rukojeť. Věřte nám, vaše ruce a paže vám poděkují!

Doplňkové parametry

Kategorie: Chladící boxy a tašky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: