HAEGER tlakový hrnec 2v1, nerezová ocel, 6l

Kód: HAE-PC6SS014A
Neohodnoceno
Značka: Haeger
1 999 Kč 1 652,07 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tlakový hrnec, to je to, co chcete, aby bylo jídlo rychle vařené... jsou nejlepší pro křehčení masa, při nastavení vyššího tlaku vaří rychleji, šetří tak energii. 

 • vybaven 3 bezpečnostními systémy: otočný ventil, pojistný ventil, kovové rameno
 • otevření rukojeti nahoře
 • provedení ve vysoce kvalitní nerezové oceli
 • bakelitové rukojeti a knoflíky 
 • extra dodávané skleněné víko 
 • vhodné pro použití na všech typech sporáků: plyn, elektrická varná deska, vitrokeramická deska a indukce
 • kapacita: 6 litrů 
 • průměr dna: 220 mm 

Tyto tlakové hrnce dnes nevydávají ten děsivý pronikavý zvuk, který znáte z dětských let, tyto hrnce HAEGER mají bezpečnostní prvky, které brání katastrofě na sporáku - výbuchu papiňáku, o kterém mnozí z nás slyšeli, někteří i okusili. 

Mít tlakový hrnec nabízí několik výhod

 1. Potraviny si zachovávají většinu svých živin a jsou chutnější - potraviny vařené v tlakovém hrnci jsou připraveny rychleji, nevystavujete je zdlouhavému vaření ve vodě, kdy se vytrácí jejich barva a chuť i živiny se odpařují spolu s vodou ven z hrnce. Tlakové hrnce zkracují dobu vaření až o 70%, což je opravdu velká úspora času i energie.
 2. Šetří energii - tlakové vaření je mnohem účinnější a může vést k významným úsporám energie. 
 3. Šetří čas při přípravě jídla - doba přípravy je výrazně snížena, až o 70% a čas je drahocenný, neplýtvejme ho s vařením, ale užívejme si ho s rodinou a s našimi koníčky. 
 4. V kuchyni je chladněji - teplo vznikající při vaření je únavné a zničující, obzvláště v letních dnech, snížením doby vaření nacházíme klíč k chladné kuchyni. 
 5. Čištění je tak snadné - úniky vody, oleje z otevřené nádoby a následně usazené na površích okolo, to obvykle vyžaduje určitou dávku času a síly pro úklid, tlakový hrnec má však dobře zabezpečené víko, které zabraňuje jakémukoliv stříkání nebo prskání po kuchyni, umýt ho je hračka. 
 6. Tlakové hrnce mohou být také použity k uchování potravin - věděli jste, že tlakové hrnce, jsou rovněž určené pro konzervování potravin, které mají být uloženy k použití později?

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlakové hrnce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.9 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: