Dřevěná dětská kreslicí tabule oboustranná, 80 x 60 x 46 cm

Kód: TOY-36847
Neohodnoceno
Značka: befree
1 199 Kč 990,91 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dřevěná dětská kreslicí tabule oboustranná, 80 x 60 x 46 cm

Otočná tabule je z jedné strany černá – pro psaní křídami, z druhé bílá – pro psaní fixy. Výměnu psací plochy zajistíte jednoduchým odjištěním, otočením tabule v jejím středu a opětovným zajištěním. Díky pojistce proti samovolnému otočení je tabule bezpečná. Součástí balení je 6 kříd a stírací houba. Vhodné pro děti od 3 let.

Rozměry: 80 x 60 x 46 cm

Správný rozvoj jemné motoriky malých dětí je nezbytným předpokladem pro jejich správný budoucí rozvoj grafomotoriky a psaní, tedy dovedností potřebných pro vstup do školy. Nepodceňujte tedy jemnou motoriku již u malých dětí. Inspirujte se tipy na rozvojové hračky, které vašim dětem pomohou zejména s procvičováním prstů a koordinací ruky a očí.

  • Dřevěné dětské hračky jsou ekologické. Dřevo je přírodní produkt a jako takový je biologicky rozložitelný. Výroba dřevěných hraček nezpůsobuje takové znečištění jako výroba hraček ze syntetických materiálů. Jelikož je dřevo přírodní produkt, dřevěné hračky nejsou nebezpečné pro dětské zdraví.
  • Dřevěné dětské hračky jsou odolnější vůči nárazům ve srovnání s hračkami z jiných materiálů. Vzhledem k tomu, že u dřevěných hraček nemůže dojít k tak snadnému poškození, jejich životnost je větší.
  • Dřevěné dětské hračky vypadají báječně. Jsou vyráběny většinou ručně, což znamená, že rodiče, kteří mají rádi ruční výrobu mohou považovat tyto hračky zároveň za malá umělecká díla.
  • Dřevěné dětské hračky jsou bezpečné Většina dřevěných dětských hraček není vyrobena z malých kousků, proto jsou bezpečnější i pro mladší děti.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kreslící tabule a křídy
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.21 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: