Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360° přístroj modrý (450g)

Kód: CER-1675946
Neohodnoceno
Značka: Ceresit
389 Kč 321,49 Kč bez DPH
Skladem (>5 ks)
Možnosti doručení

Pohlcovač vlhkosti Aero 360° je speciálně navržený pro 450 g absorpční tabletu. Pomáhá snižovat vzdušnou vlhkost, zápach, plísně a odlupování tapet. Snižuje vývoj roztočů a plísní, první příčiny alergií, astmatu a revma.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohlcovač vlhkosti představuje revoluci v regulaci nadměrné vlhkosti. Jedinečný systém společnosti Henkel umožňuje 360° cirkulaci vzduchu kolem tablety. Systém funguje na fyzikálním principu – čím větší je kontakt tablety se vzduchem, tím více vlhkosti pohlcuje. Aerodynamický tvar přístroje má unikátní 360° otvor, který pomáhá vzduchu proudit okolo tablety.

Ultraabsorpční tableta 360° umožňuje výjimečnou absorpci. Speciální vlnitý tvar a otvor ve středu umožňují celoplošný kontakt vzduchu s tabletou a zvyšují výkon celého systému. Účinnost je tak vyšší až o 40 % v porovnání se standardním systémem Henkel.

Tento pohlcovač vlhkosti vytváří spolu s náhradní tabletou Aero 360° jedinečný systém, který pohlcuje vlhkost v místnosti o rozloze 20 m² po dobu přibližně 3 měsíců (v závislosti na relativní vzdušné vlhkosti a teplotě v místnosti). Přebytečná vlhkost je zachycena tabletou a následně přeměněna na solný roztok, který je zachycován ve spodní části přístroje. V závislosti s tím, jak je vlhkost pohlcována, tableta ztrácí svůj objem, dokud se zcela nerozpustí.

Přístroj Aero 360° sám ukáže, kdy je potřeba vyměnit tabletu za novou. Jestliže tekutina ve sběrné nádobě dosáhne červené plochy na indikátoru plnosti, znamená to, že je dobré zkontrolovat tabletu, zda není potřeba ji vyměnit.

V průběhu své činnosti přístroj Aero 360° nevydává žádný zvuk – jedná se o přirozený proces absorpce vlhkosti, který nepotřebuje žádný zdroj energie (ani elektřinu či baterie). Je také šetrný k životnímu prostředí, jelikož jeho používáním se nevytváří nadbytečný odpad.

Pohlcovače Ceresit pohlcují nadměrnou vzdušnou vlhkost, a tím pomáhají zabránit vzniku a růstu plísní, které jsou původcem alergií, astmatu, ucpaného nosu, podráždění kůže a ekzémů.

Použití pohlcovače je velmi jednoduché. Ve 4 krocích se jednoduše zbavíte nadměrné vlhkosti a vytvoříte si doma příjemnější a zdravější prostředí:

Pro otevření přístroje zmáčkněte označené místo v horní části přístroje.
Otevřete sáček s absorpční tabletou. Tablety se nedotýkejte.
Vložte tabletu modrou stranou dolů do vyklopené části přístroje a zavřete přístroj.
Po úplném rozpuštění tablety otevřete výpustný ventil, roztok vylijte do toalety a do zařízení následně vložte novou tabletu.

I když je provoz pohlcovače Ceresit Stop vlhkosti bezpečný, neponechávejte jej v blízkosti dětí a domácích zvířat. Z každé strany pohlcovače by měl být kvůli dobré cirkulaci vzduchu volný prostor minimálně 10 cm. Neumísťujte pohlcovač v blízkosti zdrojů tepla (topení, krby, atd.). Zabraňte kontaktu tablety Aero 360° nebo roztoku s kovy (např. zlaté okraje talíře), kůží, textiliemi, kobercem nebo potahy. V případě kontaktu, okamžitě omyjte daný předmět teplou vodou.

Dávkování:
1 tableta s trvanlivostí až 3 měsíce ( v místnosti o rozloze 20 m2).

1. Pro otevření přístroje zmáčkněte symbol “OPEN” ve vrchní části přístroje.
2. Otevřete sáček s tabletou. Tablety se nedotýkejte.
3. Vložte tabletu modrou částí do vyklopené části přístroje a zavřete přístroj.
4. Po úplném rozpuštění tablety otevřete výpustný ventil a roztok vylijte do toalety. Nečistoty vypláchněte teplou vodou.

Prevence:
Používejte ochranné vybavení.
Zamezte tvorbě prachu.
Zamezte styku s kůží a očima.

Kontraindikace:
H319: Způsobuje vážné podráždění očí.
P101: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku.
P102: Uchovávejte mimo dosah dětí.
P280: Používejte ochranné brýle/obličejový štít.
P305+P351+P338 při zasažení očí: Několik minut opatrně vyplachujte vodou.
Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve
vyplachování.
P337+P313: Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření.

Fakta / rady:
Z každé strany pohlcovače by měl být kvůli dobré cirkulaci vzduchu volný prostor minimálně 10 cm.
Zabraňte kontaktu tablety nebo roztoku s kovy, kůží, textiliemi, kobercem nebo potahy.
V případě kontaktu, okamžitě omyjte znečištěný předmět teplou vodou.
Pohlcovač používejte při teplotě nad 10°C.
V případě náhlého zvýšení teploty nebo rychlého snížení vlhkosti vzduchu v místnosti může roztok nahromaděný ve spodní části přístroje zhoustnout nebo zkrystalizovat. Tento jev je normální a reverzní.
Nemá žádné nežádoucí účinky na funkčnost a účinnost přístroje.
Zkrystalizovaný roztok roztopíte nalitím teplé vody do zásobníku přístroje.

Složení přípravku:
Chlorid vápenatý - koncentrace 60 - < 100 %.

V balení: 1x přístroj, 1x absorpční tableta

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohlcovače vlhkosti
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: